Menu

Nasz Patronat. „9. Kurdeszowa (Za)Dyszka” wystartuje 5 września!

17 sierpnia 2021 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. „9. Kurdeszowa (Za)Dyszka” wystartuje 5 września!

Biegacze będą mieli do wyboru dystanse 2,5 km, 5 km i 10 km. Dodatkowo na dystansie 2,5 km wystartują miłośnicy nordic walking.

Zapisy trwają do 29 sierpnia 2021 r. lub będzie jeszcze możliwość zapisania się w dniu biegu, gdy nie wyczerpaniy będzie limit miejsc. Zarówno biegacze i chodziarze startują jednocześnie o godz. 10.00 z boiska w Wiktorowie. Tam znajduje się również meta.

Sekretariat biegu znajduje się na boisku w Wiktorowie i czynny w dniu zawodów od godziny 8.30 do rozpoczęcia biegu około godz. 10.00. Organizator nie przewiduje szatni dla uczestników. W sekretariacie biegów zlokalizowany będzie depozyt, w którym można zostawić rzeczy osobiste. Rzeczy osobiste można odbierać do godziny 12.00.

Limit czasu na ukończenia biegu – 90 minut dla biegu na 10 km, 50 minut dla biegu na 5 km, 40 minut dla marszu nordic-walking. Osoby, które nie ukończą biegu do godziny 11:30 zobowiązani są do przerwania biegu i zejścia z trasy. Zawodnicy, którzy nie ukończą biegu w limicie czasu nie będą klasyfikowani.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się na scenie imprezy na boisku w Wiktorowie.

Strona organizatora i link do zapisów