Menu

Nasz Patronat. Już pierwsze 100 osób zapisało się na 9. Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki! Lodówka SMEG nagrodą w konkursie!

31 lipca 2019 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Już pierwsze 100 osób zapisało się na  9. Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki! Lodówka SMEG nagrodą w konkursie!

Cieszymy się, że wielu z Was planuje udział w Biegu Czekoladowym z wyprzedzeniem! Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę – udział w konkursie na hasło promujące Bieg Czekoladowy. Główną nagrodą jest lodówka SMEG ufundowana przez naszego Głównego Partnera Firmę DoMix AGD.

Czekolada ma niejeden smak i niejedną mądrość ludową skrywa pod swoją słodką otoczką… Nasza sztandarowa dewiza to ta: „W życiu pada wiele pytań, na które czekolada przynosi odpowiedź.” ( Nigella Lawson)

A jakie są Wasze pomysły na hasło promujące Bieg Czekoladowy? Podczas rejestracji poprzez panel elektroniczny należy zaznaczyć odpowiednie opcje i napisać hasło, by wziąć udział w naszym konkursie. Regulamin konkursu znajduje się na stronie Biegu Czekoladowego.

Przypominamy, że zarówno na Bieg i Marsz NW na 5 km oraz na biegi dla dzieci obowiązują limity miejsc! Widzimy się 16 lutego 2020 r.

Sponsorem nagrody jest DoMix