Menu

Nasz Patronat. Komplet na listach startowych Jubileuszowego 10. Biegu Czekoladowego – Smak Lata!

9 czerwca 2020 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Komplet na listach startowych Jubileuszowego 10. Biegu Czekoladowego – Smak Lata!

Letnia edycja Biegu Czekoladowego tradycyjnie oznajmia, że lato już nadeszło! W tym roku letnie wakacje będą inne od dotychczasowych. Nie tracimy jednak optymizmu i wierzymy, że wrócimy do normalności silniejsi pod każdym względem. Biegamy, maszerujemy i cieszymy się, że jesteśmy razem!

Cieszymy się, że będziemy razem świętować na sportowo 10. edycję Biegu Czekoladowego! Przygotowaliśmy razem z naszym Partnerem firmą Terravita Sp. z o.o. jubileuszowy medal i słodki pakiet startowy. Nie zabraknie też niespodzianek! Będziemy przypominać o zasadach rozegrania tej wirtualnej edycji. Macie wystarczająco dużo czasu, by znaleźć odpowiednią trasę do startu i podszlifować formę.

Tradycyjnie naszemu biegowi towarzyszy charytatywna licytacja numeru startowego „1”. Pomagamy konkretnej osobie, a wsparcie to nie tylko pieniądze uzyskane z naszej licytacji. Bohaterką 10. edycji Biegu Czekoladowego jest 9-letnia Zuzia, której pragnieniem jest chodzić i biegać!

9-letnia Zuzia od urodzenia walczy o zdrowie. Chciałaby móc chodzić i biegać, ale chore nóżki jej na to nie pozwalają. Zuzia cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie i pęcherz neurogenny.

Katarzyna – mama Zuzi: „Okazało się, że jest ratunek dla naszej córeczki. Ogromna szansa, że wstanie z wózka i będzie potrafiła poruszać się na własnych nogach. Operacja, którą zaoferował dr Feldman, naprawi jej stópki, kolana i bioderka za “jednym cięciem”. Wreszcie, po tak wielu latach, na naszym zachmurzonym niebie pojawiły się promienie słońca. Później przyszedł kosztorys, który ściął nas z nóg… Ponad 300 tysięcy zł.”

Licytacja rozpocznie się 9 czerwca 2020 r. (wtorek) o godzinie 18.00 i potrwa do 11 czerwca 2020 r. (czwartek) do godziny 18.00. Licytacja będzie odbywać się, jak zawsze, pod specjalnym postem na naszym profilu FB

Zbiórka jest zweryfikowana i prowadzona poprzez Fundację SięPomaga.