Menu

Nasz Patronat. Licytujemy numer #1 dla 8-letniej Agatki! 16. Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki!

3 lutego 2024 - NEWSY
Nasz Patronat. Licytujemy numer #1 dla 8-letniej Agatki! 16. Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki!

Wylicytuj i pobiegnij z numerem #1 w 16.Biegu Czekoladowym – Słodkie Walentynki! Pomagamy 8-letniej Agatce z Wielkopolski. Zbieramy na wózek i sprzęt rehabilitacyjny.

Agatka urodziła się w trzydziestym drugim tygodniu ciąży. Od pierwszych godzin życia zmagała się z żółtaczką, niedokrwistością, wrodzonym zapaleniem płuc oraz niewydolnością oddechową. Niedotlenienie spowodowało zmiany, które znacząco wpływają na rozwój ruchowy Agatki. W drugim miesiącu życia rozpoczęliśmy rehabilitację – od systematycznych ćwiczeń w domu po regularne wizyty u specjalistów. Choć bywało ciężko, udało nam się osiągnąć bardzo wiele. Samodzielne kroczki dają jej ogromną radość i motywację. Teraz jej celem jest gra z dziećmi w piłkę i tańce na przedszkolnych balikach 🙂

Zbiórka odbywa się za pośrednictwem Fundacji SiePomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/agata-sobczynska

ZASADY LICYTACJI:

  1. Zgłoś swoją ofertę (w PLN) jako komentarz pod TYM postem, kwota oferty powinna być większa od kwoty wcześniej zaproponowanej przez kogoś innego i od kwoty wyjściowej
  2. Kwota wyjściowa wynosi 90 zł.
  3. Początek licytacji 02 lutego 2024 r. o godzinie 20.30.
  4. Oferty zbieramy do dnia 09 lutego 2024 r. do godziny 20.30 – wtedy nastąpi koniec licytacji.
  5. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa otrzymasz możliwość wystartowania w 16.Biegu Czekoladowym-Słodkie Walentynki z numerem #1.
  6. Prosimy tylko o poważne propozycje!
  7. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania ofert nierealnych.
  8. W licytacji mogą brać udział zarówno osoby, które jeszcze nie są zapisane na bieg, jak i też Ci którzy widnieją już na liście startowej.
  9. Całkowity dochód z wylicytowanej kwoty zwycięzca wpłaca bezpośrednio na subkonto Fundacji SiePomaga

Dziękujemy za pomoc!