Menu

Nasz Patronat. To już 17. edycja Biegu Charytatywnego z Maltańskim Światełkiem! Biegniemy dla 4-letniej Igi!

20 grudnia 2022 - NEWSY
Nasz Patronat. To już 17. edycja  Biegu Charytatywnego z Maltańskim Światełkiem! Biegniemy dla 4-letniej Igi!

XVII Charytatywny Bieg z Maltański Światełkiem odbędzie się w 22 stycznia 2023 r. w formule wirtualnej. Pragniemy umożliwić biegaczkom i biegaczom oraz miłośnikom nordic walking swobodny i bezpieczny udział nie tylko w Polsce!


Tegoroczne motto: Człowiek przez wysokie C kocha i zawsze kochać chce… (Wisława
Szymborska)
.

Przypominamy, że to bieg towarzyski i nie ma klasyfikacji oraz pomiaru czasu. Każdy uczestnik, który dokona rejestracji na Bieg, otrzyma specjalną przesyłką pamiątkowy Medal-Cegiełkę 🙂

Rodzice Igi: Igunia jest coraz starsza, waży już 12,5 kg… Terapię genową można podać do wagi 13,5 kg. Oznacza to, że został nam już ostatni kilogram i BARDZO MAŁO czasu na ratunek.Nasza córeczka cierpi na chorobę, która do niedawna oznaczała jeszcze wyrok śmierci! Kiedy otrzymaliśmy kopertę z wynikami, świat na chwilę przestał istnieć – zasłoniły go łzy. SMA, rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Mięśnie Igi słabną i powoli umierają… Naszego szoku i rozpaczy nie da się opisać słowami, ale musimy się otrząsnąć i walczyć! Medycyna daje szansę dzieciom takim jak Iga… Na Siepomaga.pl udało się zebrać środki na ratunek dla kilkunastu z nich. Terapia genowa, najdroższy lek świata daje szansę na normalne życie. Błagamy o pomoc dla Igi, zanim będzie za późno!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację SiePomaga

Link do zapisów

Link do listy uczestników

REGULAMIN