Menu

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Mistrzostwa Polski na średnim dystansie

4 grudnia 2017 - NEWSY, Zapowiedzi
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Mistrzostwa Polski na średnim dystansie

 

W trakcie niedawnej Gali Polskiego Triathlonu władze PZTri ogłosiły lokalizacje przyszłorocznych Mistrzostw Polski. Rywalizacja o medale na dystansie średnim w kategorii PRO i Age Group odbędzie się podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2018 w dniach  3-5 sierpnia 2018 roku.

Od 4 grudnia 2017 roku, o godzinie 15:00 na platformie SlotMarket.pl rozpocznie się regularna rejestracja na zawody. Organizatorzy przygotowali 2500 pakietów startowych. Ceny pakietów na dystans IRONMAN 70.3 zaczynają się od 175 euro. Po przekroczeniu 1500 zgłoszeń, kolejne 500 miejsc dostępne będzie w cenie 200 euro, a ostatnie 500 sztuk – 225 euro.

W tym samym momencie rozpocznie się także rejestracja na imprezę towarzyszącą na dystansie sprinterskim, która rozegrana zostanie 4 sierpnia, czyli dzień przed głównymi zawodami. Do sprzedaży trafi 1000 pakietów w cenie od 250 złotych.


W trakcie niedawnej Gali Polskiego Triathlonu władze PZTri ogłosiły lokalizacje przyszłorocznych Mistrzostw Polski. Rywalizacja o medale na dystansie średnim w kategorii PRO i Age Group odbędzie się podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2018.

– 5 sierpnia 2018 roku, razem z Polskim Związkiem Triathlonu, zapraszamy do Gdyni najlepszych polskich zawodników, zarówno z kategorii PRO, jak również w kategoriach wiekowych. Kolejny już raz na Gali Polskiego Triathlonu otrzymaliśmy statuetkę Imprezy Roku na dystansie Długim i Ultradługim. Cieszymy się, że zawodnicy doceniają naszą organizację i że spełniamy ich oczekiwania. Liczymy, że 5 sierpnia w Gdyni najlepsi polscy triathloniści stoczą wyrównaną walkę nie tylko o medale Mistrzostw Polski, ale także z zagranicznymi przeciwnikami – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów.

Swój start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia potwierdził już Łukasz Kalaszczyński – obecny Mistrz Polski na dystansie średnim oraz pierwszy Polak na mecie tegorocznych zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

– Podczas zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Obrona tytułu Mistrza Polski to jeden z głównych celów w przyszłym sezonie. Poza walką o medale moim celem jest znaleźć się na podium imprezy. Do zobaczenia na linii startu – mówi Łukasz Kalaszczyński.

Aby być klasyfikowanym w ramach Mistrzostw Polski należy:
– w przypadku Age Group – w dniu startu posiadać aktualną licencję Polskiego Związku Triathlonu (obowiązywać będą zarówno licencje całoroczne, jak i jednorazowe),
– w przypadku zawodników PRO – posiadać licencję PZTri oraz licencję Pro Membership WTC.


Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronie ironmangdynia.pl oraz na Facebooku.

Tagi: