Menu

Nasz Patronat. II Bieg Ognia i Wody. Informacje na dobry start!

11 października 2019 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. II Bieg Ognia i Wody. Informacje na dobry start!

To już w sobotę o godzinie 9.00 wystartuje II Bieg Ognia i Wody! Zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące Biura Zawodów i trasy.

Odbiór numerów startowych na II Bieg Ognia i Wody 11.10.2019 r. (piątek) w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu – ul. Czechosłowacka 27, 61-459 Poznań, godz. 16.00 – 19.00

W dniu zawodów (12.10.2019 r.) Biuro Zawodów mieści się w obiektach Toru Poznań (przy trybunie), ul. Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo i będzie otwarte w godzinach 7.00 do 8.30.

Nie ma możliwości zapisów w dniu biegu!

Regulamin

Odebrać pakiet startowy może upoważniona osoba. Należy przedstawić pisemne upoważnienie (ręcznie wypisane) z podaniem kto odbiera w zastępstwie i numer osobisty tej osoby wraz z okazaniem kserokopii dowodu osobistego (prawa jazdy, paszportu) osoby, która wystawiła takie upoważnienie.

Zamieszczamy orientacyjną mapkę lokalizacji Biura Zawodów i trasy. Dojazd na parking główną bramą. Zabronione jest poruszanie się samochodami po torze wyścigowym!

Po starcie biegniemy zgodnie z ruchem wskazówek zegara i mijamy na 2. km punkt z wodą, a następnie do pokonania mamy dwa okrążenia toru. Strefa Finishera znajduje się w pobliżu Biura Zawodów. Tam też są WC. Dekoracje na podium Automobilklubu Wielkopolski.