Menu

Nasz Patronat. VI Bieg SGH w Warszawie. Pomagajmy aktywnie!

11 marca 2019 - NEWSY
Nasz Patronat. VI Bieg SGH w Warszawie. Pomagajmy aktywnie!

Zbliża się VI edycja Biegu SGH w Warszawie, która w tym roku odbędzie się 28 kwietnia. To inicjatywa w całości zorganizowana przez studentów, z której cały dochód co roku przeznaczany jest na wybrany cel charytatywny. W tym roku biegniemy dla 3- letniego Teosia, który od urodzenia choruje na dysplazję kostną. Chłopczyk marzy o tym, żeby zacząć chodzić samodzielnie.

Bieg SGH będzie doskonałą okazją, by przyczynić się do spełnienia największego marzenia Teosia!
Impreza odbędzie się w Warszawie, uczestnicy pobiegną ulicami Mokotowa. W tym roku przygotowano dwie atestowane trasy dla dorosłych: na 5 i na 10 km. Również dzieci będą mogły spróbować swoich sił na dystansie 1,1 km (bez atestu). Nie zabraknie także atrakcji w specjalnie przygotowanej Wiosce Biegowej, która zostanie ulokowana w Ogrodach Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej.


Bieg SGH, ze względu na charytatywną formę, cieszy się wsparciem znanych sportowców, w tym roku wsparcie zadeklarowali już m.in. Julita Kotecka-Nerek, Łukasz Oskierko, Angelika Cichocka, Marcin Suski czy Joanna Jóźwik. Inicjatywa otrzymała także Patronaty Honorowe m.in. Polskiego Związku Lekkiej Atletyki czy Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zapisy już ruszyły! Ceny pakietów startowych dla dorosłych wynoszą od 45 do 55 zł , a dla dziecka 20 zł.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są poprzez stronę internetową: www.bieg.samorzadsgh.pl