Menu

Zapraszamy na wspólny trening z legendą biegów ultra Mike’m Wardianem!

9 października 2018 - NEWSY
Zapraszamy na wspólny trening z legendą biegów ultra Mike’m Wardianem!

Biegasz rekreacyjnie lub wyczynowo? Zależy Ci na poprawie sportowych rezultatów i zastanawiasz się, w jakich butach najlepiej byłoby Ci je osiągnąć? A może pasjonujesz się biegami ultra i chcesz poznać tajniki sukcesów jej prekursorów?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie odwiedź Sklep Biegacza na warszawskim Powiślu i weź udział w jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu – Hoka One One Open Day! środa 10 sierpnia w godz. 11 – 20.30, ul. Wybrzeża Kościuszkowskiego 45 to data i miejsce, w którym nie może Cię zabraknąć. Nie tylko będziesz miał okazję wziąć udział w darmowych testach innowacyjnej, cenionej marki obuwia biegowego, ale i spotkać samego …Mike’a Wardiana!

Mike Wardian

Mowa tu o ikonie biegów długodystansowych ze Stanów Zjednoczonych, człowieku, mającemu na koncie ukończenie niemal 100 biegów na dystansach ultra w górach i na pustyniach. W styczniu 2017 roku w ciągu zaledwie 7 dni, ze średnim czasem 2:45:56 pokonał on 7 maratonów na 7 kontynentach, wygrywając każde z zawodów! Lista jego sukcesów jest równie długa jak dystanse, które pokonuje. Mike jest nie tylko trzykrotnym mistrzem Stanów Zjednoczonych w biegu na 50 km czy mistrzem USA i wicemistrzem świata w biegu na 100 km, ale też zdobywcą trzeciego miejsca w legendarnym 217-km Badwater z 2011. Organizowany w kalifornijskiej Dolinie Śmierci uchodzi za najtrudniejszy ultramaraton na świecie, m.in. ze względu m.in. na ekstremalnie wysoką temperaturę. Wardian zajął tez trzecie miejsce w słynnym Marathon des Sables (Maraton Piasków), odbywającym się na Saharze na dystansie 250 km. A to tylko wybrane pozycje z jego długiej listy sukcesów. Ciekawostką jest, że do Wardiana należą tez rekordy świata na dystansie maratonu podczas biegów w …strojach Elvisa Presleya oraz Spidermana.

 

 

W czasie spotkanie w Sklepie Biegacza Powiśle Mike poruszy wiele wątków związanych z tajnikami biegania długodystansowego, odpowie na pytania fanów, rozda autografy oraz weźmie udział w specjalnym, otwartym dla publiczności treningu. W czasie jego trwania do dyspozycji uczestników będzie specjalny set obuwia Hoka One One, obejmujący kluczowe modele, jak również darmowe żele energetyczne marki GU. Na uczestników czekać będą też 20% zniżki na zakup obuwia Hoka One One oraz konkursy, z możliwością wygrania najnowszych modeli jej obuwia!


Jeśli chodzi o ramowy plan wydarzenia, od godziny 11 do 18 odbywać się będą darmowe testy obuwia Hoka One One. Początek głównej części eventu zaplanowany jest na godz. 17.30. Wardian pojawi się pół godziny później. Przez godzinę będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy i fanów, następnie na godzinę 19 zaplanowana jest rozgrzewka oraz bieg, który Mike poprowadzi wspólnie z prowadzącym spotkanie Mikołajem Barysznikowem. Po biegu, tuż przed godziną 20 będzie miał miejsce poczęstunek w Sklepie Biegacza, m.in. w formie napojów energetycznych marki GU. Będzie wtedy czas na zdjęcia i autografy.

Więcej informacji na http://www.hokaoneone.eu.