Menu

11 tysięcy biegaczy na 11. edycję PKO Poznań Półmaraton

3 kwietnia 2018 - Zapowiedzi
11 tysięcy biegaczy na 11. edycję PKO Poznań Półmaraton

Już 15 kwietnia wystartuje 11. edycja poznańskiego półmaratonu. Chętnych do udziału w tej prestiżowej imprezie nie brakuje. Obecnie na liście startowej znajduje się blisko 11 tysięcy biegaczy. Wciąż można się zapisywać.

Na rozpoczęcie treningów jest już za późno. Teraz ostatnie szlify i sprawdzian formy, ale każdy kto złapał biegowego bakcyla jest mile widziany na naszej Imprezie. W ramach weekendu półmaratońskiego (13-15 kwietnia) odbędą się Targi Poznań Sport Expo, prelekcje, Pasta – Party, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą producentów odzieży sportowej, zakupić odżywki, czy suplementy diety, a zajadając pyszne danie makaronowe, odbyć nie jedną ciekawą rozmowę z innymi uczestnikami biegu. Targi, to też okazja do spotkań z trenerami, fizjoterapeutami, dietetykami, których i w tym roku nie zabraknie.
Wśród gości: Jerzy Skarżyński, Marcin Chabowski, Sławomir Marszałek, Justyna Papież, Adrianna Szatecka i Michał Zarębski. Spotkają się oni w sobotę, 14 kwietnia ze słuchaczami, by podyskutować na tematy biegowe oraz udzielić kilku fachowych porad w ramach prelekcji. Szczegółowy program spotkań pod linkiem. Jeśli ktoś z jakiegokolwiek powodu ktoś nie może wystartować w naszym biegu, a uiścił już opłatę i ma nadany numer startowy, może przekazać swój pakiet innemu zawodnikowi. Takie przekazanie pakietu musi nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do 4 kwietnia włącznie.
Szczegóły pod linkiem

 Pakiety będzie można odbierać w dniach 13-14 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w godzinach od 10.00 do 20.00.
Zawodnicy na trasę 11.PKO Poznań Półmaratonu wystartują 15 kwietnia z ulicy Grunwaldzkiej o godzinie 10.00.