Zaproszenia na zawody

Zapraszamy w 2018 roku

 


25.03.2018 – VII Bieg „AGROBEX Zalasewska Piątka”.  Zaliczany do Agrobex cykl biegów 5/5

Miejsce: Zalasewo/Swarzędz, dystans: 5 km, trasa: leśna

Zapraszamy do udziału w VII Biegu „AGROBEX Zalasewska Piątka Swarzędz” pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka. Bieg i Marsz Nordic Walking zaliczane są do „Agrobex Cykl Biegów 5/5 sezon 2018″ pod auspicjami Biegaj i zwiedzaj. Do startu zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy i miłośników nordic walking, jak i tych początkujących. Najlepiej rozpocząć przygodę z bieganiem od przybicia „piątki”.

Zapisy
Lista startowa
Regulamin


07.04.2018 – 4. Duathlon Tor Poznań

Miejsce: Tor Poznań, dystans: 5 km (bieg), 20 km (rower), 2,5 km (bieg)

To jedyny w swoim rodzaju duathlon na wyścigowym torze samochodowym i motocyklowym. Szybka trasa, profilowane zakręty i okazja do rekordowych osiągów prędkości.

Zapisy, informacje


07.04.2018 – 4. Bieg Formuła 1 po Torze Poznań

Miejsce: Tor Poznań, dystans: 5 km

Imprezą towarzyszącą duathlonowi Torze Poznań jest 4. Bieg Formuła 1 na dystansie 5 km. To okazja do ustanowienia „życiówki” na bardzo szybkiej trasie.

Zapisy, informacje


13.05. 2018 – IV Bieg AGROBEX Piastowska Piątka. Zaliczany do Agrobex Cykl Biegów 5/5

Miejsce: Pobiedziska (Skansen Miniatur/Gród Pobiedziska), dystans: 5km, trasa: teren leśny, drogi polne

Już po raz czwarty zapraszamy do Pobiedzisk na Bieg „Agrobex Piastowska Piątka”. Bieg jest organizowany przy współpracy z Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach i zaliczany jest do  AGROBEX Cykl Biegów 5/5.
Trasa wiedzie malowniczymi terenami wokół Gród Pobiedziska i pobliskiego jeziorka To tutaj, według podań historycznych, w 1000 roku w drodze z Poznania do Gniezna mieli się zatrzymać i biesiadować król Polski Bolesław Chrobry i cesarz niemiecki Otton III. Biuro Biegu znajduje się w Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego, ul. Fabryczna (Letnisko), 62-010 Pobiedziska ((Dojazd drogą krajową nr 5 Poznań – Gniezno).

Zapisy

Lista startowa

Wydarzenie na FB


26.05.2018 r. I Bieg Targowy o Puchar FIT EXPO

Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Targi FitExpo zapraszają 26 maja na jedyny w swoim rodzaju bieg przez hale MTP.  Wyjątkowa trasa obejmująca przebiegnięcie przez pawilony oraz schody podkreśli święto sportu, jakim są targi FitExpo, które odbędą się w dniach 25 – 27 maja.

Organizatorem głównym  biegu jest WSZYSTKOOBIEGANIU.PL oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie i APS Agency.  Znacie WSZYSTKOOBIEGANIU.PL  z  organizacji m.in. Biegu Czekoladowego, duathlonu i biegu po Torze Poznań oraz  Biegu po schodach w Collegium Altum.

Biegacze poszukują nowych wyzwań i pokazują, że “oswoić” można urbanistyczne przestrzenie. Na targach będą i schody, halowe krużganki, a przede wszystkim moc dobrej sportowej zabawy. Na  MTP na 300 śmiałków czekać będą trzy okrążenia po terenie targów – co daje w sumie prawie 5 km dystans.

Każdorazowo biegacze miną zarówno Aleję Lipową (pawilon 7), jak i przebiegną łącznikami pomiędzy pawilonami oraz schodami znajdującymi się przy pawilonie 15. Na wszystkich czekać będzie strefa finiszera oraz pamiątkowy medal nawiązujący do symbolu MTP – Iglicy. Dla chętnych w pakietach startowych znajdują się także koszulki.

Bieg odbywa się w ramach targów FIT EXPO: http://fitness.mtp.pl/pl/ na które biegacze wraz z osobą towarzyszącą wejdą w cenie opłaty startowej. Po biegowym wysiłku będzie można dołączyć do pasjonatów fitness i zdrowego stylu życia, poznając najnowsze metody poprawiania kondycji, wytrzymałości lub po prostu spalania kalorii. To także okazja do spotkania się z gwiazdami fitness i kulturystyki oraz aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Regulamin_Bieg Targowy_o Puchar FIT EXPO

Mapka trasy_Bieg Targowy o Puchar FIT EXPO 2018

Zapisy

Lista startowa


25.08.2018 V Bieg AGROBEX Piastowska Piątka. Zaliczany do AGROBEX Cykl Biegów 5/5

Zapraszamy na kolejny V Bieg „AGROBEX Piastowska Piątka” w Pobiedziskach w ramach AGROBEX Cykl Biegów 5/5″ Sezon 2018.
Współorganizatorem Biegu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach. Projekt Biegaj i Zwiedzaj.

Tym razem pobiegniemy malowniczą trasą Parku Krajobrazowego Promno. Ponad 87% parku znajduje się w gminie Pobiedziska. Celem jego utworzenia była ochrona krajobrazu polodowcowego morenowego i lasów o bardzo bogatym i zróżnicowanym podszyciu krzewów i bylin. Jest to jeden z najmniejszych parków krajobrazowych w Polsce i Wielkopolsce.

Zapisy

Lista startowa

Wydarzenie na FB


25.11.2018 VIII Bieg „AGROBEX Zalasewska Piątka”. Finał AGROBEX Cykl Biegów  5/5

Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Biegu „AGROBEX Zalasewska Piątka Swarzędz” pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka. To ostatni, finałowy bieg zaliczany jest do AGROBEX – Cykl Biegów 5/5 sezon 2018 pod auspicjami Biegaj i Zwiedzaj. W ubiegłym roku w naszych biegach wystartowało łącznie ponad 1000 biegaczek i biegaczy. Limit uczestników finałowego biegu w Zalasewie wynosi 200 osób!

Zapisy

Lista startowa

Wydarzenie na FB
Nasze imprezy, które już się odbyły w 2018 roku

20.01.2018 – XII Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem

Już po raz dwunasty wystartował „Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem” nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Założeniem biegu jest wsparcie tych, którzy potrzebują pomocy. Dochód z opłat przeznaczony jest przeznaczony na pomoc podopiecznym Drużyny Szpiku.

relacja


11.02.2018  – 5. Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki

W Parku nad Wartą w Poznaniu wystartował 5. Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki dla dorosłych i dzieci. Zimowa edycja to nawiązanie do Walentynek, bo to słodka okazja do wspólnego pobiegania.

relacja