Menu

Nasz Patronat. Bezpieczna formuła XI Biegu Agrobex Zalasewska Piątka. Nie odpuszczamy końca sezonu!

14 listopada 2020 - NEWSY
Nasz Patronat. Bezpieczna formuła XI Biegu Agrobex Zalasewska Piątka. Nie odpuszczamy końca sezonu!

Ten rok to czas wyzwań dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają wolny czas na świeżym powietrzu.

Bieganie, nordic walking budują nie tylko naszą formę fizyczną, ale także psychiczną oraz wzmacniają odporność organizmu.To konsekwentna praca nad sobą przez cały rok.

Mamy świadomość, że na nas, jako organizatorach biegów, spoczywa odpowiedzialność nie tylko za Wasze zdrowie i życie, ale także kibiców, osób i służb biorących udział w zabezpieczeniu zawodów oraz osób, z którymi wszyscy wymienieni mają na co dzień styczność.

Mamy informacje, że wiele osób, które zgłosiły się na XI Bieg Agrobex Zalasewska Piątka, przebywa na kwarantannach, choruje lub obawia się uczestniczenia w imprezach sportowych w tradycyjnej formie.

Mając to wszystko na względzie, postanowiliśmy z jednej strony nie pozbawiać nikogo możliwości uczestnictwa w naszym biegu, a z drugiej strony stworzyć jego bezpieczną formułę.

Każdy zatem będzie mógł w wydłużonym terminie od 22 listopada do 6 grudnia 2020 r. wystartować w korzystnym dla siebie terminie i na dogodnej trasie 5 km. Wyniki będzie trzeba zamieścić do 6 grudnia 2020 r. za pomocą Panelu Zawodnika. Komisja Sędziowska zweryfikuje nadesłane wyniki i 8 grudnia 2020 r. opublikowana zostanie oficjalna lista tych, którzy ukończyli XI Bieg Agrobex Zalasewska Piątka.

Wyniki biegu razem z wynikami VIII Biegu Agrobex Piastowska Piątka zaliczać się będą do Cyklu Biegów Agrobex 5/5 Edycja 2020/2021.

Po opublikowaniu listy z wynikami XI Biegu Agrobex Zalasewska Piątka w osobnym komunikacie napiszemy każdemu, jak będzie można odebrać pamiątkowy medal oraz pakiet finishera. Jak zawsze możecie liczyć na niespodziankę 🙂

Dziękujemy Wam za liczne słowa wsparcia! Musimy wspólnie przetrwać trudny czas nie rezygnując z życiowej przygody jaką jest sport!

Ze sportowym pozdrowieniem!

Lecimy dalej!

Organizatorzy