Menu

Nasz Patronat. Bieg Targowy o Puchar FIT EXPO już 26 maja!

16 kwietnia 2018 - Biegaj i Zwiedzaj
Nasz Patronat. Bieg Targowy o Puchar FIT EXPO już 26 maja!

Nasz Patronat. Bardzo szybko zapełnia się lista startowa I Biegu Targowego o Puchar FIT EXPO. Nic dziwnego, bo biegacze pobiegną miejscami niedostępnymi dotąd dla biegaczy, m.in. targowymi halami i wewnętrznymi alejkami. Limit uczestników 300 osób!

Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Targi FitExpo zapraszają 26 maja na jedyny w swoim rodzaju bieg przez hale MTP. Wyjątkowa trasa obejmująca przebiegnięcie przez pawilony oraz schody podkreśli święto sportu, jakim są targi FitExpo, które odbędą się w dniach 25 – 27 maja.Organizatorem biegu jest WSZYSTKOOBIEGANIU.PL oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie i APS Agency.  Biegacze poszukują nowych wyzwań i pokazują,że “oswoić” można urbanistyczne przestrzenie. Na targach będą i schody, halowe krużganki, a przede wszystkim moc dobrej sportowej zabawy.Na MTP na 300 śmiałków czekać będą trzy okrążenia po terenie targów – co daje w sumie prawie 5 km dystans. Każdorazowo biegacze miną zarówno Aleję Lipową (pawilon 7), jak i przebiegną łącznikami pomiędzy  pawilonami oraz schodami znajdującymi się przy pawilonie 15.Na wszystkich czekać będzie strefa finiszera oraz pamiątkowy medal nawiązujący do symbolu MTP – Iglicy. Dla chętnych w pakietach startowych znajdują się także koszulki.Bieg odbywa się podczas poznańskich.

Bieg Targowy odbywa się w ramach targów FIT EXPO , na które biegacze wraz z osobą towarzyszącą wejdą w cenie opłaty startowej. Po biegowym wysiłku będzie można dołączyć do pasjonatów fitness i zdrowego stylu życia, poznając najnowsze metody poprawiania kondycji, wytrzymałości lub po prostu spalania kalorii. To także okazja do spotkania się z gwiazdami fitness i kulturystyki oraz aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

 

 

 

 

 


 

Regulamin_Bieg Targowy_o Puchar FIT EXPO

Mapka trasy_Bieg Targowy o Puchar FIT EXPO 2018

Panel Zapisów

Lista Startowa

Zapraszamy na stronę MTP