Menu

Cykl Biegów Agrobex 5/5 pod patronatem Starosty Poznańskiego

1 marca 2019 - NEWSY
Cykl Biegów Agrobex 5/5 pod patronatem Starosty Poznańskiego

Już 23 marca wystartuje IX Bieg Agrobex Zalasewska Piątka, który rozpocznie tegoroczny Cykl Biegów Agrobex 5/5 . Patronat nad Cyklem sprawuje Starosta Poznański Jan Grabkowski. Biegi odbywają się pod egidą „Biegaj i Zwiedzaj”.

Udział w Cyklu Biegów Agrobex 5/5 (co najmniej zaliczone trzy biegi) premiuje nagrodami w klasyfikacjach wiekowych. Udział można wziąć także w tylko wybranych biegach. To imprezy zarówno dla biegaczy jak i miłośników nordic walking.

Aby być sklasyfikowanym w Cyklu (kategorie wiekowe) trzeba ukończyć zgodnie z regulaminem trzy z pięciu biegów – dwa w Swarzędzu, dwa w Pobiedziskach i jeden w Poznaniu.

Przypomnijmy, że w każdym biegu obowiązuje limit uczestników – 200 osób. Organizatorzy chcą zapewnić kameralną atmosferę, by zachęcić do startu tych, którzy jeszcze nigdy nie brali udziału w zawodach lub nie mają jeszcze startowego „obycia”. W pakiecie startowym zawsze znajduje się praktyczny gadżet, a na mecie poczęstunek. Oryginalne medale otrzymują wszyscy, którzy ukończą bieg zgodnie z jego regulaminem. Medale całego Cyklu łączą się w kolekcjonerski  zestaw.

Szczegóły i zapisy na Cykl Biegów Agrobex 5/5 Edycja 2019