Menu

Nasz Patronat. Już po raz piąty wystartuje Ice Mat Półmaraton w Ostrowie Wlkp.

5 marca 2018 - Biegaj i Zwiedzaj, NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Już po raz piąty wystartuje Ice Mat Półmaraton w Ostrowie Wlkp.

Nasz Patronat. Już 18 marca 2018 o godzinie 13.00 z Rynku Ostrowa Wielkopolskiego wystartuje V Ice Mat Półmaraton. Półmaraton ten rozpoczyna cykl GRAND PRIX Wielkopolski w Półmaratonie. Imprezę wspiera medialnie także program tv „Biegaj i Zwiedzaj”.

Sprawdzona trasa biegu, płaska, szybka służąca biciu rekordów. Miła atmosfera i życzliwość kibiców, a także zaangażowanie organizatorów gwarantują niezapomniane emocje. To znaki rozpoznawcze „połówki” w Ostrowie Wielkopolskim.  Trasa półmaratonu pozostaje bez zmian składa się z trzech pętli.


Z okazji małego jubileuszy organizatorzy przygotowali oryginalny medal,który z pewnością wyróżni się na tle pamiątek biegowych. Dodatkowo w pakiecie startowym znajdzie się czapka techniczna i brelok do kluczy w kształcie buta.


– Oprócz biegania możemy zrobić coś dobrego dla dzieci z Placówki Wsparcia Dziecka i Rodziny W Ostrowie Wielkopolskim. Chcemy przekazać dzieciom z placówki sprzęt sportowy – mówią organizatorzy.

Właściciel firmy Ice Mat,Zbigniew Matysik, zadeklarował, że za każdego biegacza, który ukończy bieg wpłaci 10 zł do puli, z której zakupiony zostanie potrzebny sprzęt sportowy. Mamy szanse uszczęśliwić dzieciaki, wystarczy zapisać się, opłacić startowe i dobiec do mety.


Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów i udziału w biegu.
Zapisy