Menu

Ruszyły zapisy do 5. Biegu Czekoladowego!

29 grudnia 2017 - NEWSY, Zapowiedzi
Ruszyły zapisy do 5. Biegu Czekoladowego!

Już 11 lutego 2018 r. wystartuje 5. Bieg Czekoladowy dla dorosłych i dzieci. Zimowa edycja to nawiązanie do Walentynek, bo to słodka okazja do wspólnego pobiegania.

Trasa przebiega bulwarami spacerowymi Parku nad Wartą. Odbywały się tam niegdyś biegi im. Henryka Brauna i z okazji Dni Rataj. Patronat nad Biegiem Czekoladowym objęła Rada Osiedla Rataje. W tym roku po raz pierwszy odbędą się Zimowe Mistrzostwa Wielkopolski Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

fot. Maciej Kopiński

Ideą imprezy jest bowiem nie tylko dobra zabawa i aktywizacja dorosłych oraz dzieci. Dzięki współpracy ze Strażą Pożarną oraz Policją zmaganiom sportowym towarzyszą praktyczne pokazy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, drogowego oraz pierwszej pomocy medycznej.

To impreza sportowa integrująca trzy pokolenia. Przyświeca nam duch idei olimpijskich i propagowanie sportu wśród najmłodszych. Podczas zimowej edycji biegi dzieci mają charakter towarzyski.

Ci, którzy nie brali udziału w poprzednich edycjach spytają zapewne dlaczego czekolada? „Jeśli w grę wchodzi czekolada, opór jest daremny”.Zapisy na 5. Bieg Czekoladowy 5 km

Lista startowa 5. Biegu Czekoladowego 5 km

Zapisy na 5. Bieg Czekoladowy dla Dzieci

Lista startowa 5. Biegu Czekoladowego dla Dzieci

Bieżące informacje: Fanpage Biegu Czekoladowego