Menu

Nasz Patronat. Będziemy na dachu Warszawy! Olimpijka Oktawia Nowacka gościem specjalnym

11 maja 2018 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Będziemy na dachu Warszawy! Olimpijka Oktawia Nowacka gościem specjalnym

Multibrandowy salon sportowy 4Faces i Galeria Północna w Warszawie szykują wiele sportowych atrakcji. Będzie okazja, aby wziąć udział w treningu, który poprowadzi Oktawia Nowacka, brązowa medalistka olimpijska z Rio de Janeiro oraz ambasadorka marki Under Armour. Nasz Portal jest partnerem całego cyklu.

Jedno z największych centrów handlowych w stolicy 12 maja zainauguruje cykl sportowych sobót dla mieszkańców Warszawy. Pogoda sprzyja podejmowaniu aktywności na świeżym powietrzu, dlatego miejscem spotkań będzie dach Galerii Północnej. Już o godz. 11:00 trener 4Faces przeprowadzi trening z technik rollowania, które jest idealnym sposobem na regenerację. Automasaż rozluźnia mięśnie po wysiłku fizycznym i pozytywnie wpływa na układ krążenia. Coś dla siebie znajdą nie tylko pasjonaci sportu, ale również zdrowego odżywiania. Natomiast dietetyk kliniczna salonu 4Faces w godz. 11:00-14:00 będzie na dachu Galerii Północnej wykonywać bezpłatne analizy składu ciała, a także doradzi w zakresie zbilansowanej diety pod kątem możliwości oraz potrzeb organizmu.

Głównym punktem programu będzie jednak trening ogólnorozwojowy pod okiem medalistki olimpijskiej z Rio, najbardziej utytułowanej polskiej pięcioboistki, Oktawii Nowackiej. Ambasadorka Under Armour w samo południe poprowadzi zajęcia dla osób, które wcześniej zapiszą się na wydarzenie. Po ich zakończeniu, o godz. 13:00 udzieli natomiast konsultacji dietetycznych i treningowych w strefie Body Center w salonie 4Faces. – Pięciobój wymaga ode mnie wszechstronności, dlatego odpowiednie przygotowanie fizyczne, zbilansowana dieta oraz umiejętność połączenia pływania, szermierki, jeździectwa, biegów przełajowych, a także strzelectwa w jedną całość, pozwala osiągać sukcesy i czerpać pełną satysfakcję z uprawiania tej wymagającej dyscypliny. Jestem weganką i promuję świadome odżywianie. Zdrowa dieta oczyszcza umysł oraz daje przypływ energii i siły. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, a spotkanie z pasjonatami sportu stanowi ku temu doskonałą okazję – powiedziała Oktawia Nowacka.

– Współpraca z marką Under Armour oraz tak wybitną sportsmenką, jak Oktawia Nowacka pozwala nam być bliżej ludzi, ich potrzeb, a także budować świadomość na temat dietetyki, treningu personalnego oraz wszystkich nowinek, które dynamicznie przenikają do naszej sportowej codzienności. W centrum naszego zainteresowania jest człowiek i jego rozwój sportowy. Wierzymy, że wspólnie z Galerią Północną zapewnimy uczestnikom naszych spotkań garść potrzebnych informacji, a spotkanie z Oktawią będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem – podsumowała Paulina Paszczyk, dyrektor 4Faces.

Eksperci strefy Body Center, zlokalizowanej w salonach 4Faces, doradzają na co dzień w kwestii doboru odpowiedniej diety oraz planu treningowego. Na miejscu możliwe jest przeprowadzenie profesjonalnej analizy składu ciała, wywiadu dotyczącego preferencji żywieniowych czy też testów na nietolerancje pokarmowe. Dostępna jest również usługa biomechaniki stopy. Polega ona na badaniu poprzez specjalne urządzenie, które nagrywa i mierzy ustawienie stopy podczas marszu na bieżni. Pozwala dobrać odpowiednie obuwie, zmniejszając tym samym ryzyko urazów i kontuzji.

Dzień Otwarty w Body Center to wydarzenie cykliczne, które odbywa się w salonach 4Faces w Warszawie (Galeria Północna), Poznaniu (CH Avenida) oraz Katowicach (Galeria Katowicka). Zapisy można kierować na adres warszawa@4faces.com.pl


Więcej informacji