Menu

Nasz Patronat. Oficjalna koszulka II Biegu Ognia i Wody #wyścigowadycha

13 września 2019 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Oficjalna koszulka II Biegu Ognia i Wody #wyścigowadycha

12 października na Torze Poznań wystartuje II Bieg Ognia i Wody 10 km (atest PZLA), w ramach którego odbędą się XXV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków PSP i Finał Pucharu Polski PSP oraz II Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów.

Dzisiaj zaprezentowaliśmy oficjalnie tegoroczną koszulkę, którą biegacze otrzymają w pakiecie startowym. Niebawem pokażemy jak wygląda oryginalny medal w technologii 3D!

Oficjalna koszulka Biegu Ognia i Wody znajdzie się w pakiecie startowym.

Bieg po Torze Poznań to okazja na ustanowienie nowych rekordów życiowych na klasycznym dystansie 10 km. Szybki wyścigowy tor sprzyja nie tylko dobrym wynikom, ale też uzyskaniu wielu życiówek. Słoneczna pogoda rok temu była doskonałym uzupełnieniem zawodów na Torze Poznań, co docenili nie tylko biegacze, ale też i liczni kibice, którzy po zawodach mogli podziwiać szybkie bolidy startujące w Track Day Tor Poznań. Najszybsi biegacze w nagrodę otrzymali vouchery na jazdę bolidami Ferrari i Porsche.

Fot. Maciej Kopiński

Współorganizatorami są Komenda Główna PSP, Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu. Głównym Partnerem jest Tel-Poż System ISKRA oraz PROMAT. Bieg odbywa się m.in. pod patronatami Komendanta Głównego PSP, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, Starosty Poznańskiego i Prezesa Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki. Bieg jest zaliczany do I Pucharu Wielkopolski Służb Mundurowych.

Link do zapisów

Link do listy startowej