Menu

Nasz Patronat. W dniach 8 – 12.07.2019 zapraszamy na Runners Week czyli Tydzień dla Biegaczy w Centrum Medycznym DYNASPLINT.

3 lipca 2019 - Kontuzje, NEWSY, Obuwie, Praktyczne Porady, Sprzęt, Zdrowie
Nasz Patronat. W dniach  8 – 12.07.2019 zapraszamy na Runners Week czyli Tydzień dla Biegaczy w Centrum Medycznym DYNASPLINT.

Pierwsza część sezonu startowego za nami. Letnie miesiące to dobry okres nie tylko na regenerację, ale także na przeprowadzenie badań lekarskich i wyleczenie kontuzji. Warto też zadbać o profilaktykę i przebadać swoje stopy oraz zrobić analizę ruchu!

Badania dla biegaczy przeprowadzane są w Centrum Medycznym DYNASPLINT w Poznaniu przez specjalistów – fizjoterapeutów Formthotics Medical System. Polegają na kompleksowych badaniach począwszy od statycznego sprawdzenia obciążenia naszych stóp na platformie baropodoskopowej wraz z wydrukiem.


Następne etapy to analiza ruchu na bieżni, biomechaniczna ocena funkcjonalna stawów skokowych i stopy biegacza oraz dobór indywidualnych wkładek medycznych FORMTHOTICS SPORT RUN według wskazań po badaniach.


Biegacze mają też możliwosć badania EKG spoczynkowego (z możliwością rozszerzenia badania o wizytę u specjalisty kardiologa).

Zapisy oraz szczegóły. Uwaga obowiązują limity miejsc!