Menu

Nasz Patronat. 16. Bieg Czekoladowy-Słodkie Walentynki już 11 lutego! Prezentujemy medal!

27 stycznia 2024 - NEWSY
Nasz Patronat. 16. Bieg Czekoladowy-Słodkie Walentynki już 11 lutego! Prezentujemy medal!

Już po raz szesnasty będziemy na sportowo wspólnie świętować Walentynki. Tradycyjnie start i meta znajdują się przy Przystani „Posnania”. Na uczestników czeka wiele atrakcji i niespodzianek! O zawartość pakietów zadba wiodący producent czekolady Millano Group a o nagrody zadbają nasi niezawodni Partnerzy – doMix AGD, TRIGAR.pl i Termy Maltańskie oraz Centrum Medyczne DYNASPLINT.

Już 11 lutego dzieci, miłośnicy nordic walking i biegania spotkają się nad poznańską Wartą, by wspólnie poczuć walentynkowe emocje 🙂 Na mecie nie zabraknie gorącej czekolady i konkursu, w którym do wygrania będzie sprzęt AGD ufundowany przez doMIX AGD z Poznania. O rozgrzewkę zadba inny nasz niezawodny Partner Organic Fitness – sieć klubów fitness.

Na wszystkich uczestników, zarówno dzieci jak i na dorosłych, czeka kolejny unikatowy medal do kolekcji. Tradycyjnie numer startowy „1” będzie licytowany dla podopiecznej Fundacji Siepomaga.pl (wkrótce szczegóły i początek licytacji).

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zapisów i startu znajdują się w Regulaminie Bieg i Marsz NW 5 km oraz w Regulaminie Biegi dla dzieci.

Do 7 lutego jest jeszcze szansa zapisać się !

Link do zapisów na Marsz i Bieg 5 km

Lista startowa Marszu i Biegu 5 km

Link zapisów na biegi dziecięce

Lista zapisów na biegi dziecięce