Menu

Nasz Patronat. Bieg Ognia i Wody już w sobotę na Torze Poznań!

4 października 2018 - NEWSY
Nasz Patronat. Bieg Ognia i Wody już w sobotę na Torze Poznań!

Już w sobotę 6 października o godz. 10.30 na Torze Poznań w I Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha na 10 km (atest PZLA). Zamieszczamy informacje dotyczące odbioru pakietów startowych.

 

Odbiór numerów startowych 05.10.2018 r. (piątek) w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu – ul. Czechosłowacka 27, 61-459 Poznań, godz. 16.00 – 19.00 Jak dotrzeć: https://goo.gl/maps/pgLHdrGFNco

W dniu zawodów (06.10.2018 r.) Biuro Zawodów mieści się w obiektach Toru Poznań (przy trybunie), ul. Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo i będzie otwarte w godzinach 8.00 do 9.30. Jak dojechać: https://goo.gl/maps/77zADUFAtv82

Pakiet startowy może odebrać upoważniona osoba – wzór dokumentu do pobrania: UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU


W ramach biegu odbędą się: Finał Pucharu Polski i XXIV Mistrzostwa Polski Strażaków PSP oraz I Mistrzostwa Wielkopolski Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego. Patronat Honorowy sprawuje Starosta Poznański Jan Grabkowski. Biegacze będą mieli do pokonania atestowaną trasę 10 km ( dwa okrążenia po 4083 metry plus 1834 metry). Organizatorami zawodów są: Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej i Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu oraz WSZYSTKOOBIEGANIU.PL, a gospodarzem Automobilklub Wielkopolski.

Bieg odbywa się również pod patronatem Prezesa Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki Jacka Biernackiego i Akademii Młodych Olimpijczyków. Głównym Partnerem jest poznańska firma Tel – Poż – System ISKRA. Zawody wspierają m.in. WORD Poznań, Bieg Poznańskiego Czerwca 56’, Duathlon Tor Poznań, Trigar, Formoza Challenge.

Organizatorzy Biegu wspierają Fundację OTULINA, założoną przez prof. Dariusza Iżyckiego z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Misją i celem nadrzędnym Fundacji OTULINA jest zapewnienie wszechstronnej opieki i kompleksowej pomocy pacjentom onkologicznym i ich rodzinom oraz ułatwienie dostępu do diagnostyki i terapii medycznych”.