Menu

Nasz Patronat. Bieg Ognia i Wody na Torze Poznań. Ostatnie godziny zostały do zakończenia zapisów!

2 października 2018 - NEWSY
Nasz Patronat. Bieg Ognia i Wody na Torze Poznań. Ostatnie godziny zostały do zakończenia zapisów!

Organizatorzy postanowili przedłużyć zapisy do najbliższej środy do godziny 9.00. Wiele osób jest chętnych do startu w sobotę 6 października o godz. 10.30 na Torze Poznań w I Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha na 10 km (atest PZLA).

W ramach biegu odbędą się: Finał Pucharu Polski i XXIV Mistrzostwa Polski Strażaków PSP oraz I Mistrzostwa Wielkopolski Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego. Patronat Honorowy sprawuje Starosta Poznański Jan Grabkowski. Biegacze będą mieli do pokonania atestowaną trasę 10 km ( dwa okrążenia po 4083 metry plus 1834 metry). Organizatorami zawodów są: Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej i Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu oraz WSZYSTKOOBIEGANIU.PL, a gospodarzem Automobilklub Wielkopolski.

Bieg odbywa się również pod patronatem Prezesa Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki Jacka Biernackiego i Akademii Młodych Olimpijczyków. Głównym Partnerem jest poznańska firma Tel – Poż – System ISKRA. Zawody wspierają m.in. WORD Poznań, Bieg Poznańskiego Czerwca 56’, Duathlon Tor Poznań, Trigar, Formoza Challenge.

Panel Zapisów


Organizatorzy Biegu wspierają Fundację OTULINA, założoną przez prof. Dariusza Iżyckiego z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Misją i celem nadrzędnym Fundacji OTULINA jest zapewnienie wszechstronnej opieki i kompleksowej pomocy pacjentom onkologicznym i ich rodzinom oraz ułatwienie dostępu do diagnostyki i terapii medycznych”.