Menu

Nasz Patronat. Komplet na liście startowej XI Biegu Agrobex Zalasewska Piątka. Będą dodatkowe miejsca!

21 lutego 2020 - Biegaj i Zwiedzaj, NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Komplet na liście startowej XI Biegu Agrobex Zalasewska Piątka. Będą dodatkowe miejsca!

Już  22 marca wystartuje XI Bieg Agrobex Zalasewska Piątka rozpoczynający Cykl Biegów Agrobex 5/5 . Edycja 2020. Szybko rozeszła się pula miejsc. Organizatorzy postanowili do puli dołożyć dodatkowe 50 miejsc!

Patronat honorowy nadCyklem sprawuje Starosta Poznański Jan Grabkowski, a nad biegami w Swarzędzu jego Burmistrz Marian Szkudlarek. Cykl odbywa się pod egidą „Biegaj i Zwiedzaj”. Udział w Cyklu Biegów Agrobex 5/5 (co najmniej zaliczone trzy biegi) premiuje nagrodami w klasyfikacjach wiekowych. Udział można wziąć także w tylko wybranych biegach.

Oprócz wspomnianych „piątek” w Swarzędzu, dwa biegi odbędą się w Pobiedziskach i jeden w Poznaniu. Aby być sklasyfikowanym w Cyklu (kategorie wiekowe) trzeba ukończyć zgodnie z regulaminem trzy z pięciu biegów. Już większość miejsc na liście startowych listach ostatnich dwóch biegach w Cyklu jest  zajęta! Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w Agrobex Cykl Biegów 5/5 wzięło udział ponad 1000 biegaczek i biegaczy oraz miłośników nordic walking.

X Bieg Agrobex Zalasewska Piątka. Fot. Maciej Kopiński

Przypomnijmy, że w każdym biegu obowiązuje limit uczestników – 200 osób. Organizatorzy chcą zapewnić kameralną atmosferę, by zachęcić do startu tych, którzy jeszcze nigdy nie brali udziału w zawodach lub nie mają jeszcze startowego „obycia”. W pakiecie startowym zawsze znajduje się praktyczny gadżet, a na mecie poczęstunek. Oryginalne medale otrzymują wszyscy, którzy ukończą bieg zgodnie z jego regulaminem. Medale całego Cyklu łączą się w kolekcjonerski  zestaw.

Finałowy bieg Cyklu odbędzie się 22 listopada również w Zalasewie.

Link zapisów na XI Bieg Agrobex Zalasewska Piątka

Link do listy startowej XI Bieg Agrobex Zalasewska Piątka

Link zapisów na XII Bieg Agrobex Zalasewska Piątka

Link do listy startowej XII Bieg Agrobex Zalasewska Piątka