Menu

Nasz Patronat. Techniczne koszulki w pakiecie Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha na Torze Poznań!

13 września 2018 - Biegaj i Zwiedzaj, NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Techniczne koszulki w pakiecie Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha na Torze Poznań!

Już 6 października na Torze Poznań wystartuje I Bieg Ognia i Wody #wyścigowa dycha (10 km, atest PZLA). To znakomita okazja do „życiówek” na szybkiej trasie! Zaprezentowaliśmy już projekt medalu, a dzisiaj czas na pokazanie oficjalnej koszulki. Techniczna koszulka w „kolorze wody” znajdzie się w każdym pakiecie startowym! Przypominamy, że obowiązuje limit uczestników!

Oficjalna Koszulka I Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha

W ramach biegu odbędą się XXIV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Biegu na 10 km.oraz Finał Puchar Polski Strażaków PSP w Biegach o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej – 2018. O medale powalczą też po raz pierwszy policjanci w Mistrzostwach Wielkopolski Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego.Przypomnijmy, że na Torze Poznań Automobilklubu Wielkopolskiego od pięciu lat odbywają się na wiosnę – Duathlon Tor Poznań i Bieg Formuła 1 na 5 km.

Warto wiedzieć:

Szerokość toru wynosi 12 m, a jego długość 4,083 km. Biegacze będą mieli do pokonania atestowaną trasę 10 km ( dwa okrążenia plus 1834 metry). To dobra okazja do ostatniego „szlifu” przed Poznań Maraton.Doskonała nawierzchnia i profilowane zakręty sprzyjają szybkiemu bieganiu. Pierwszy zawodnik na mecie przebiegnie do historii ustanawiając pierwszy biegowy rekord Toru Poznań na 10 km! Najszybsza pani też będzie dzierżyła tytuł pierwszej rekordzistki.


Organizatorami zawodów są: Komenda Główna PSP i Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu oraz WSZYSTKOOBIEGANIU.PL.
Gospodarz: Automobilklub Wielkopolski oraz Tor Poznań Track Day.
Bieg odbywa się pod patronatem Prezesa Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki dr. Jacka Biernackiego.
Głównym Partnerem jest Firma Tel – Poż – System ISKRA z Poznania.
Zawody wspiera Firma PROMAT.
Partnerzy: TRIGAR.PL – oficjalny dystrybutor marki GARMIN,  WORD Poznań, FORMOZA CHALLENGE

Szczegóły i zapisy do I Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha