Menu

Nasz Patronat. Techniczne koszulki w pakiecie Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha na Torze Poznań!

26 września 2018 - Biegaj i Zwiedzaj, NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Techniczne koszulki w pakiecie Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha na Torze Poznań!

Już 6 października na Torze Poznań wystartuje I Bieg Ognia i Wody #wyścigowa dycha na dystansie 10 km. Trasa posiada atest PZLA. To znakomita okazja do „życiówek” na szybkiej trasie! Techniczna koszulka w „kolorze wody” znajdzie się w każdym pakiecie startowym! Przypominamy, że obowiązuje limit uczestników!

 

W ramach biegu odbędą się XXIV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Biegu na 10 km.oraz Finał Puchar Polski Strażaków PSP w Biegach o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej – 2018. Do tej pory zawody odbywały się w Rakoniewicach. O medale powalczą też po raz pierwszy policjanci Mistrzostwa Wielkopolski Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego.Przypomnijmy, że na Torze Poznań Automobilklubu Wielkopolskiego od pięciu lat odbywają się na wiosnę – Duathlon Tor Poznań i Bieg Formuła 1 na 5 km, które przyciągają czołowych polskich zawodników.

Oficjalna Koszulka I Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha

Warto wiedzieć: Szerokość toru wynosi 12 m, a jego długość 4,083 km. Biegacze będą mieli do pokonania atestowaną trasę 10 km ( dwa okrążenia plus 1834 metry). To dobra okazja do ostatniego „szlifu” przed Poznań Maraton. Równa jak stół  nawierzchnia i profilowane zakręty sprzyjają szybkiemu bieganiu. Na mecie czekają na wszystkich, którzy ukończą bieg zgodnie z regulaminem,  oryginalne medale wykonane w unikatowej technologii.

Niespodzianki od Partnerów Biegu z pewnością ucieszą nie tylko zwycięzców. Pierwszy zawodnik na mecie przebiegnie do historii ustanawiając pierwszy biegowy rekord Toru Poznań na 10 km! Najszybsza pani też będzie dzierżyła tytuł pierwszej rekordzistki Toru Poznań na 10 km. Limit czasu wynosi 90 minut.

 

 

 

 


Organizatorami zawodów są Komenda Główna PSP i Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu oraz WSZYSTKOOBIEGANIU.PL.

Patronat Honorowy: Starosta Poznański Jan Grabkowski

Gospodarz Zawodów: Automobilklub Wielkopolski
Bieg odbywa się pod Patronatem Prezesa Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki dr. Jacka Biernackiego

Główny Partner:  Firma Tel – Poż – System ISKRA z Poznania

Zawody wspiera Firma PROMAT
Partnerzy: TRIGAR.PL – oficjalny dystrybutor marki GARMIN, Centrum Medyczne Dynasplint, WORD Poznań, FORMOZA CHALLENGE, Bieg Czerwca ’56


Szczegóły i zapisy do I Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha