Menu

Nasz Patronat. Znamy wyniki pierwszego etapu II Letniego Grand Prix Polski „Biegaj i Zwiedzaj” #5km #10km #półmaraton.

31 sierpnia 2021 - Biegaj i Zwiedzaj, NEWSY
Nasz Patronat. Znamy wyniki pierwszego etapu II Letniego Grand Prix Polski „Biegaj i Zwiedzaj” #5km #10km #półmaraton.

Takiego wyzwania jeszcze nie było! To letnia rywalizacja na klasycznych dystansach 5 km, 10 km, półmaratonu ! Wybrać można dowolną trasę na terenie Polski, a po zakończeniu Grand Prix Polski zgodnie z Regulaminem każdy Finisher otrzyma voucher wartości 50 zł ! Starty muszą odbyć się w okresie od 21.06.2021 r. do 22.09.2021 r. Głównym Partnerem jest TRIGAR.PL

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Rywalizacja toczyła się do ostatniego dnia Grand Prix Polski. Każdy mógł wybrać dogodny dla siebie dzień startu oraz trasę, na której zamierza pobiec. Przesłane wyniki poprzez Panel Zawodnika zostały zweryfikowane przez Komisję Sędziowską.

Poniżej publikujemy wyniki po I etapie Grand Prix Polski #BiegajiZwiedzaj edycja 2021. Zapowiada się ostra rywalizacja w drugim etapie! Upalna pogoda jest dodatkowym wyzwaniem dla uczestników, którzy podczas pierwszego etapu nie mogli raczej liczyć na chłodne okienko pogodowe. Ci, którzy odłożyli start do połowy sierpnia biegali wręcz w tropikalnych warunkach. Jednak wszyscy, którzy stanęli do rywalizacji, ukończyli swoje starty.


Przypomnijmy zasady udziału. Pierwszy start na wybranym dystansie (w przypadku wybrania trzech dystansów na każdym z nich) musi zostać zgłoszony do 15.08.2021 r. i następnie publikowane są aktualne wyniki i klasyfikacje po pierwszym etapie. Drugi start na wybranym dystansie (w przypadku wybrania trzech dystansów na wszystkich) musi zostać zgłoszony do 22.09.2021 r. i następnie publikowane są końcowe wyniki i klasyfikacje. Każdy wystartuje na zdeklarowanym dystansie wybranej przez siebie trasie (zawodach) na terytorium Polski.