Menu

Już w sobotę Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem!

18 stycznia 2019 - NEWSY
Już w sobotę Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem!

Wyjątkowy będzie charakter tegorocznego XIII Charytatywnego Biegu z Maltańskim Światełkiem .Bieg nie ma charakteru zawodów sportowych.


2-letni Kubuś został zaatakowany przez śmiertelną chorobę. Nowotwór złośliwy, neuroblastoma IV stopnia. Do pomocy potrzeba bardzo drogiego, nierefundowanego lek. Pierwsze podanie już pod koniec stycznia i kosztuje aż 135 tys. zł… Pomożemy!

W tym roku symboliczne światełka zapłoną także dla uczczenia zamordowanego ŚP. Pawła Adamowicza, Prezydenta Gdańska. Pobiegniemy ze światełkiem nadziei, które jest symbolem dobra. O poszanowanie dla dobra będziemy zawsze zabiegać…

Swój udział zapowiedziała m.in. Beata Sadowska .Tego dnia Beata nie może pobiec w Poznaniu, to z symbolicznym światełkiem pobiegnie tego dnia tam, gdzie będzie akurat przebywać. Każdy, kto chce dołożyć swoją cegiełkę i pobiec tak jak Beata, to zapraszamy do udziału.Też otrzymacie „medal-cegiełkę”.

Bieg nie ma charakteru zawodów sportowych – odbywa się bez klasyfikacji, pomiaru czasu, nagród itp., ale jest akcją charytatywną na rzecz wsparcia chorych na nowotwory i ich rodzin. Taka jest idea, która narodziła się z potrzeby pomocy tym, której jej potrzebują, podkreśla Przemysław Walewski, pomysłodawca i organizator Biegu z Maltańskim Światełkiem, który odbywa się w tej formule już od 13 lat.

Beata Sadowska


Start biegu 19 stycznia 2019 r. o godzinie 17.00 nad poznańską Maltą. Prosimy o rejestrację poprzez panel zapisów oraz wysłanie maila na adres:info@wszystkoobieganiu.pl. Podamy szczegóły. Zapraszamy 🙂 Limit miejsc wynosi 200 osób.

# FundacjaOtulina #biegamzsercem

Zapisy i regulamin