Menu

Nasz Patronat. Półmaraton „Słowaka” już w niedzielę!

6 czerwca 2019 - NEWSY
Nasz Patronat. Półmaraton „Słowaka” już w niedzielę!

Zgodnie z tradycją w drugą niedzielę czerwca odbędzie się kolejna, XIII edycja Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”. Już w marcu obiecywaliśmy, że będzie to edycja wyjątkowa. Biegaczy, którzy 9 czerwca zjawią się na starcie półmaratonu, czeka wiele zmian i niespodzianek.

Pierwsza to absolutnie wyjątkowy i unikatowy medal ! Każdy zawodnik, który ukończy w wyznaczonym limicie czasu bieg otrzyma medal w kształcie korony, który nawiązuje do historii Grodziska Wielkopolskiego w herbie którego na tronie zasiada Król Przemysł II założyciel miasta. Kolejną, miłą niespodzianką będzie pakiet startowy. Znajdziecie w nim składaną torbę sportową firmy 4F, pakiet specjalny grodziskiego piwa wraz z pokalem, napój energetyczny Veroni Active oraz produkty firmy Melvit.

W związku ze zwiększeniem limitu startujących o 500 miejsce startu na ul. Poznańskiej . Trasa biegu nadal liczy dwie pętle, ale będzie częściowo zmieniona. Nowa mapka trasy dostępna na stronie www.polmaratongrodzisk.pl.

Meta biegu oczywiście w dalszym ciągu na grodziskim Rynku, który przebudowano uwzględniając większą ilość biegaczy. Jak zwykle w strefie mety na zawodników czeka bogaty, nie limitowany katering, zespół muzyczny oraz atrakcyjne niespodzianki.

Fot. Hernik Team

Na trasie biegu będą cztery punkty z napojami, gąbkami do odświeżania, oraz na co drugim punkcie napoje izotoniczne, banany, pomarańcze oraz tabletki energetyczne Dextro Energy. Na 4. punkcie dodatkowo będzie można skorzystać z Polo Cockty.Na miejsca parkingowe jak co roku będą kierowały tablice informacyjne oraz wolontariusze.


Przypominamy również, że biuro zawodów jest czynne:
8 czerwca (sobota)
od godz. 10:00 – 13:00 – Galeria AVENIDA w Poznaniu – sklep 4FACES – dla zawodników którzy zaznaczyli odbiór pakietu w Poznaniu
od godz. 17:00 – 19:00 – biuro zawodów Grodziska Hala Sportowa
9 czerwca (niedziela)
od godz. 6:00 – 8:00 – biuro zawodów Grodziska Hala Sportowa

o godz. 8:30 nastąpi zbiórka zawodników przed biurem zawodów i przemarsz z Grodziską Orkiestrą Dętą na miejsce startu – ul. Poznańska

Nasza Drużyna w XII Grodziskim Hunters Półmaratonie „Słowaka”

Pogoda zamówiona, pakiety przygotowane, meta i catering również.