Menu

Nasz Patronat. Ruszyły zapisy na II Bieg Agrobex Wartka Piątka w Poznaniu.

1 lutego 2019 - NEWSY
Nasz Patronat. Ruszyły zapisy na II Bieg Agrobex Wartka Piątka w Poznaniu.

Słońce jest znakiem rozpoznawczym biegów z Agrobex Cykl Biegów 5/5. Wrzesień sprzyja nowym „życiówkom”. 14 września wystartuje 2. edycja Biegu Agrobex Wartka Piątka w Poznaniu.

Nadwarciańska „piątka” przyciągnęła rok temu na pierwszą edycję zarówno stałych uczestników Cyklu Biegów, jak i tych, którzy zaczęli przygodę z popularnym dystansem 5 km. Dla wielu jest to etap przygotowań do poznańskiego maratonu.

Link do zapisów

Link do listy startowej

II Bieg Agrobex Warta Piątka będzie czwarty z pięciu biegów zaliczanych do Agrobex Cykl Biegów 5/5 Edycja 2019. Finałowy w tym roku X Bieg Agrobex Zalasewska Piątka odbędzie się 24 listopada w Swarzędzu-Zalasewie.

Przypomnijmy, że w 2018 r. trasę najszybciej pokonał ją Radosław Pluciński ze Swarzędza (17:19), który wyprzedził Pawła Rogowskiego z Poznania(17:30) oraz kadeta SA PSP Poznań Grzegorza Szkwarka (17:33). Wśród pań najszybszą okazała się Kaja Komczyńska z Wolsztyna (20:24), a za nią uplasowały się Anna Leporowska ze Środy Wielkopolskiej (22:12) i Dorota Przybylak ze Swarzędza (22:30). Nad Wartą najszybszym zawodnikiem nordic walking okazał się Jacek Witucki z Poznania (33:05), a wśród kobiet Justyna Machowska z Łubowa (37:13).

Zapisy na pozostałe biegi z Agrobex Cykl Biegów 5/5