Menu

Nasz Patronat. Super League Triathlon Poznań. Kobiety na wagę złota!

21 marca 2018 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Super League Triathlon Poznań. Kobiety na wagę złota!

Nasz Patronat. Zespół Super League Triathlon Poznań i i-Sport łączą siły  specjalnie dla  wszystkich aktywnych dziewczyn, żeby stworzyć wyjątkowy projekt , którego finałem będzie coroczna odsłona kobiecego triathlonu podczas Super League Triathlon w Poznaniu.  W tym roku będzie miała ona miejsce 29 czerwca – 1 lipca.
Zapraszamy wszystkie dziewczyny do udziału w zawodach  i współtworzenia pierwszego na polskim rynku fan page’u dedykowanego kobietom w triathlonie – Kobiety na wagę złota. Kobieca strona sportu.  Zapraszamy dziewczyny, które maja za sobą już pierwsze starty i mogą  podzielić się z innymi swoim doświadczeniem i inspirować do działania. Ale też wszystkie pozostałe, które dopiero zaczynają o tym myśleć lub skrycie marzą, ale brakuje im odwagi lub motywacji. Dlaczego właśnie teraz taki projekt?
Na początku marca Super League Triathlon (SLT) i International Triathlon Union (ITU) ogłosiły strategiczne porozumienie (MOU), które rozpoczyna partnerstwo obejmujące kluczowe obszary sportu, z nadrzędnym wspólnym celem dalszego rozwijania triathlonu na całym świecie. Ale jedną z ważniejszych kwestii, które zostały zawarte w MOU, była współpraca w promowaniu równości płci. Co w dużym skrócie oznacza – Drogie Panie bierzemy się do roboty!Poznań, jako pierwszy na świecie w ramach Super League Triathlon i przy pełnej koordynacji firmy  i-Sport, wychodzi naprzeciw realnemu zwiększeniu zaangażowania kobiet w triathlon. Będziemy wizytówką  dla całego świata pokazując, ze Polska jest pod tym względem innowacyjna i inspirująca
 START 21 MARCA.


Pokażemy różne  oblicza kobiet aktywnych – od eleganckiego, stonowanego, po szalone, kolorowe, które jest wyzwalane poprzez sportową energię. A dzięki temu, ze triathlon to trzy dyscypliny, to także każda z nich rządzi się innymi prawami i emocjami. A połączenie trzech, to mieszanka pozytywnie wybuchowa
Sport to przede wszystkim regularność  i mądra aktywność, która przynosi nie  tylko efekty w postaci wyników , ale przede wszystkim daje satysfakcję i buduje wiarę we własne możliwości.  Nasz cel to wydobyć poprzez sport 100% potencjału kobiet, który z pewnością przełoży się na inne obszary życia i jakość życia. Dlatego nad całością projektu czuwa zespół i-Sport.  i-Sport to platforma treningowa, która powstała z myślą o osobach, którym brakuje czasu, motywacji i profesjonalnego wsparcia do rozpoczęcia lub zwiększenia aktywności fizycznej. A najważniejszym elementem usługi jest prawdziwy Trener, który zdalnie czuwa, motywuje, stawia realne, ale wymagające cele do zrealizowania. A wszystko po to, żeby aktywność stała się integralną i przyjemną częścią naszego życia .

 


NASZ CEL:
Co roku w Poznaniu spotykać się z jak największą ilością kobiet, które podejmą wyzwanie i wystartują w triathlonie na jednym z trzech dystansów 1/8, ¼ lub ½ IM.  A co roku jeden z dystansów będzie jako kobieca fala otwierał wybrany dzień zawodów. W tym roku jako inauguracja będzie to dystans ¼, który o godz, 10.00 w niedziele 1 lipca, w cudownej, złotej  aurze, oficjalnie rozpocznie cały dzień triathlonowych rywalizacji .
MODA, URODA, LIFESTYLE
Do zawodów jeszcze długa droga. Zanim spotkamy się w Poznaniu, przygotowaliśmy  szereg niespodzianek ze świata mody, urody i lifestyle’u. A co dokładnie?
Śledźcie na bieżąco nasz fan page’a i bądźcie czujne bo dla najaktywniejszych będą nagrody! Tak naprawdę w dużej mierze oddamy głos Wam. Kobieca Strona Sportu To ma być miejsce wymiany doświadczeń, dzielenia się wrażeniami i emocjami i szukania odpowiedzi na pytania, które Was nurtują, w związku  nie tylko z triathlonem, ale każdą inna aktywnością, dzięki której stajecie się bardziej świadomymi i pewnymi siebie kobietami.


Zapisy

Fan page Kobieca Strona Sportu