Menu

Nasz Patronat. Wyjątkowe wyzwanie Formoza Challenge Oborniki!

6 czerwca 2019 - NEWSY
Nasz Patronat. Wyjątkowe wyzwanie Formoza Challenge Oborniki!

FORMOZA CHALLENGE 2019 to wyzwanie dla każdego, kto chce zmierzyć się z torem przeszkód zaprojektowanym przez prawdziwych komandosów z Formozy. Jest wzorowany na autentycznych torach szkoleniowych wykorzystywanych podczas wojskowej zaprawy. Cykl 2019 rozegrany zostanie m.in. w Obornikach niedaleko Poznania oraz np. w Ustce.  


Formoza Challenge zaliczany jest do I Pucharu Wielkopolski Służb Mundurowych. Od 4 do 20 km, z obciążeniem i atrapą karabinu lub bez, w drużynie lub samodzielnie, dniem lub nocą. Każde wydarzenie ma inną specyfikę i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy nie zapominają oczywiście o najmłodszych komandosach – specjalnie dla nich rozwijany jest format FORMOZA KIDS, dystanse 1 i 2 km – co oznacza bieg w asyście komandosów FORMOZY. Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości.

Stawienie czoła wyzwaniom, które musimy pokonać zarówno fizycznie i mentalnie. To nie jest zwykły bieg – to test samego siebie. W poprzednich dwóch edycjach udział wzięło blisko 3000 zawodników, którzy przyjechali do Obornik z całej Polski. Choć dla Formozy jest to sztandarowa lokalizacja, a wydarzenie będzie dwudniowe – sezon 2019 to także Formoza Challenge w innych ciekawych miejscach.

Formoza Challenge jest Partnerem Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha na Torze Poznań.

Strona organizatora