Menu

Bieg Ognia i Wody #wyścigowa dycha. Tak prezentuje się medal!

4 września 2018 - Zapowiedzi
Bieg Ognia i Wody #wyścigowa dycha. Tak prezentuje się medal!

Już 6 października na Torze Poznań odbędzie się I Bieg Ognia i Wody na atestowanej trasie 10 km. Wyścigowa „dycha” to znakomita okazja do „życiówek”! Dzisiaj prezentujemy oficjalnie oryginalny medal. Trasa posiada atest PZLA.

W ramach biegu odbędą się XXIV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Biegu na 10 km.oraz Finał Puchar Polski Strażaków PSP w Biegach o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej – 2018. O medale powalczą też w swoich mistrzostwach policjanci. Na Torze Poznań Automobilklubu Wielkopolskiego od pięciu lat odbywają się na wiosnę – Duathlon Tor Poznań i Bieg Formuła 1 na 5 km.

Szerokość toru wynosi 12 m, a jego długość 4,083 km. Biegacze będą mieli do pokonania atestowaną trasę 10 km ( dwa okrążenia plus 1834 metry). To dobra okazja do ostatniego „szlifu” przed Poznań Maraton. Organizatorami zawodów są: Komenda Główna PSP i Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu oraz WSZYSTKOOBIEGANIU.PL, a gospodarzem Automobilklub Wielkopolski. Bieg odbywa się pod patronatem Prezesa Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki dr. Jacka Biernackiego. Głównym Partnerem jest firma Tel – Poż – System ISKRA z Poznania, a Partnerem PROMAT.


Szczegóły i zapisy do I Biegu Ognia i Wody #wyścigowa dycha