Menu

Biegaj i Zwiedzaj! Startuje 5. Festiwal Biegu Rzeźnika!

19 czerwca 2019 - NEWSY
Biegaj i Zwiedzaj! Startuje 5. Festiwal Biegu Rzeźnika!

Dzisiaj w malowniczych Bieszczadach wystartuje piąta edycja najbardziej wyczekiwanej górskiej imprezy biegowej w Polsce. Festiwal Biegu Rzeźnika to pięć dni sportowej rywalizacji, siedem wymagających biegów (w tym dwa z opcją wydłużenia trasy), około 4 000 uczestników i setki kilometrów do pokonania. Wszystko to w nieodłącznym towarzystwie bólu, zmęczenia, wymagających warunków terenowych czy niepewnej pogody.

Kontrastować będą one z łzami radości, poczuciem przekraczania własnych barier, wreszcie świetną zabawą i czasem spędzonym w gronie podobnych sobie pasjonatów.

Organizowany przez Fundację Biegu Rzeźnika festiwal to jednak nie tylko impreza dla startujących, ale i ich rodzin oraz znajomych, którzy w Cisnej, w bazie zawodów, będą oczekiwali na powrót swoich bliskich. O ich potrzeby na miejscu imprezy zadba marka Hoka One One – po raz trzeci z rzędu Główny Sponsor Branżowy festiwalu. Jak co roku, nie zabraknie jej stoiska, a wraz z nim konkursów nagradzanych voucherami na obuwie, zniżek na zakup oraz darmowych testów kluczowych modeli.


Niezwykle intensywny rozwój amerykańskiego brandu wpływa na stale rosnącą ilość jego fanów. Dotyczy to już nie tylko obuwia dedykowanego biegaczom górskim oraz tym, którzy preferują miejski asfalt – Hoka One One ceniona jest również wśród miłośników triathlonu czy nawet …hikingu. Kolejne kolekcje i wprowadzane w ich ramach modele obuwia – nierzadko bestsellery w ulepszanych wersjach – zdobywają serca kolejnych miłośników biegania. Jakich atrakcji na stoisku Hoka One One można spodziewać się tym razem…?

Fot. Michał Złotowski

Specjalnie z myślą o swoich biegaczach, jak i osobach, który dotąd nie znały obuwia z charakterystyczną, przerośniętą podeszwą, Hoka One One przygotowała szereg atrakcji. Jedną z nich będą darmowe testy obuwia – na chętnych czekać będzie blisko 80 par, skupiających się wokół flagowych modeli Hoka One One. Znajda się wśród nich m.in. trailowy Speedgoat 2, uniwersalne Challenger ATR 4 czy miejski Clifton 4, wszystkie w wydaniach damsko – męskich. Każdy z uczestników imprezy, niezależnie czy startuje w zawodach czy jedynie kibicuje innym, będzie mógł zupełnie za darmo, na okres 24 godzin, wypożyczyć dwa wybrane modele obuwia. Wystarczy zgłosić się do stoiska Hoka One One, dobrać odpowiednie obuwie i …cieszyć się bieganiem!


Szczegółowe zasady wypożyczania butów, wraz z listą dostępnych egzemplarzy, dostępne będą na stoisku producenta oraz na oficjalnej stronie organizatora 5. Festiwalu Biegu Rzeźnika. Nie pozostaje zatem nic innego niż udać się w Bieszczady i podjąć sportowe wyzwanie w jednym z biegów…Do zobaczenia w Cisnej i na trasie! 🙂

Więcej o Festiwalu Rzeźnika