Menu

Już w sobotę! Aktorzy i dziennikarze w natarciu na szczyt Rondo 1

20 lutego 2018 - Biegaj i Zwiedzaj

 

 

Kilka minut morderczego wysiłku, aby wspomóc podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce? Czemu nie! Tak przynajmniej uważają aktorzy – Aleksandra Radwan i Krzysztof Wieszczek – oraz znany dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski, którzy już 24 lutego wezmą udział w Biegu Na Szczyt Rondo 1. Wystartuje też reprezentacja naszego Portalu.

W prezentowanym filmie pokazujemy zeszłoroczne emocje.  – Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w tym wydarzeniu i zrobić coś dobrego dla potrzebujących – mówi Aleksandra Radwan, znana z desek warszawskich teatrów i popularnych seriali telewizyjnych. – Trochę obawiam się tych 38 pięter. Lubię biegać, w zeszłym roku ukończyłam Runmageddon Classic, ale teraz kondycja jest dopiero w odbudowie, więc mam nadzieję, że przeżyję – śmieje się aktorka.

Znani aktorzy, sportowcy i dziennikarze od lat biorą udział w Biegu Na Szczyt Rondo 1. W ten sposób zbierają dodatkowe środki na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce – każdy pokonany przez nich schodek, to złotówka na rzecz podopiecznych tej organizacji. Z zebranych pieniędzy są finansowane wyjazdy wakacyjne dla dzieci. W poprzednich edycjach w biegu brali udział m.in.: Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gorczyca, Marek Kacprzak, Tomasz Sianecki , Grzegorz Łapanowski i Waldemar Błaszczyk.

Stawkę tegorocznych uczestników VIP uzupełni Tomasz Smokowski, dziennikarz sportowy znany każdemu fanowi piłki nożnej w naszym kraju, a prywatnie od wielu lat zapalony biegacz.

Najbliższa edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 odbędzie się 24 lutego 2018 roku i tradycyjnie już wesprze Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Impreza będzie miała rangę Towerrunning 120 i będzie zaliczana do Towerrunning Tour 2018 – najważniejszego cyklu biegów po schodach, organizowanego pod patronatem Towerrunning World Association.


Więcej informacji,: www.biegnaszczyt.pl