Menu

Nasz Patronat. Komplet na liście startowej X Biegu Agrobex Zalasewska Piątka! Będą dodatkowe miejsca

25 września 2019 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Komplet na liście startowej X Biegu Agrobex Zalasewska Piątka! Będą dodatkowe miejsca

Szybko zapełniła się lista startowa X Biegu „AGROBEX Zalasewska Piątka”, który wystartuje 24 listopada ! Dobra wiadomość! Jest już dostępna dodatkowa pula miejsc!

Kameralna atmosfera, ograniczony limit uczestników przyciągają tych, którzy cenią sobie dobrą zabawę i bieganie w terenie. Udział w zawodach to dodatkowa motywacja, by regularnie trenować. Postanowiliśmy zwiększyć limit uczestników do 250 osób.

To będzie finałowy bieg, który zdecyduje o końcowej klasyfikacji AGROBEX Cykl Biegów 5/5 Sezon 2019 ! Uczestnicy mają już za sobą starty w Zalasewie, dwa w Pobiedziskach i w Poznaniu. Trasa wiedzie po leśnych duktach zalasewskiego lasu. Po biegu odbędzie się ceremonia dekoracja zwycięzców w kategoriach wiekowych całego Cyklu oraz najlepszych chodziarzy nordic walking. W dotychczasowych biegach wzięło udział łącznie ponad 800 osób.

Patronat nad Cyklem sprawują Starosta Poznański Jan Grabkowski, Burmistrz Swarzędza Marian Szkudlarek i Burmistrz Pobiedzisk Ireneusz Antkowiak.

Link do zapisów

Link do listy startowej

Przypominamy, że aby być sklasyfikowanym w rankingu „III Cyklu Biegów Agrobex 5/5 Sezon 2019”, uczestnicy musieli wystartować i ukończyć 3 z 5 zaplanowanych zawodów (dwa biegi w Swarzędzu, dwa w Pobiedziskach i jeden w Poznaniu). Do zobaczenia na starcie w Swarzędzu !Patronat medialny Telewizja STK Partnerzy: SwarzędzOrganic.Fitness SwarzędzMartombikeCentrum Medyczne Diagnosis Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie#agrobexcyklbiegów#zalasewskapiątka#biegajizwiedzaj