Menu

Nasz Patronat. VI Bieg Ognia i Wody #10km. Praktyczne i w kamuflażu.

28 września 2023 - NEWSY, Praktyczne Porady, Zapowiedzi
Nasz Patronat. VI Bieg Ognia i Wody #10km. Praktyczne i w kamuflażu.

Podczas tegorocznej 6. edycji Biegu Ognia i Wody #10km odbędą się Mistrzostwa Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Żołnierze i pracownicy RON powalczą o medale indywidualnie i drużynowo. Żołnierski klimat zawodów biegowych na Torze Poznań odczują wszyscy uczestnicy. Nie tylko podczas sportowej rywalizacji na trasie biegu, ale i sięgając do pakietów startowych …

W pakiecie startowym znajduje się wielofunkcyjna chusta w kolorystyce kamuflażu wojskowego wykonana z elastycznego, wysokiej jakości włoskiego materiału, który wyjątkowo szybko schnie i odprowadza wilgoć. Chustę można stosować jako: bandanę, ocieplacz na szyję, czapkę, kominiarkę, osłonę ust przed kurzem, opaskę na głowę lub rękę, element maskujący.

Prezentacja wielofunkcyjnej chusty 3D

Dodatkowo można zakupić wielofunkcyjne chusty w kolorystyce kamuflażu wojskowego w sklepie internetowym MARTOMTEAM

Organizatorzy przygotowali też koszulkę, którą można dodatkowo zakupić do 25 października br. To kolekcja przygotowana specjalnie z okazji tegorocznej edycji Biegu Ognia i Wody #10km, w ramach którego odbywają się Puchar Wielkopolski Służb Mundurowych i Mistrzostwa Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Koszulka techniczna w barwach maskujących jest wykonana w dwóch wersjach: BASIC (oddychająca dzianina techniczna, spłaszczone szwy zapobiegające otarciom skóry) i PROFI (dopasowana koszulka z najwyższej jakości dzianiny używanej do szycia profesjonalnych strojów biegowych, kolarskich. Koszulka ma spłaszczone szwy zapewniające komfort użytkowania).

Prezentacja koszulki 3D

KRÓTKA SERIA! Niepowtarzalne koszulki w kamuflażu wojskowym do kupienia w sklepie internetowym MARTOMTEAM

PARTNERZY VI Biegu Ognia i Wody #10km #wyścigowadycha #PucharWielkopolskiSłużbMundurowych:

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Fundacja ENEA, WARBUD, AUTOMOBILKLUB WIELKOPOLSKI, TOR POZNAŃ TRACK DAY, TRIGAR.PL., MILLANO GROUP, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Poznaniu, Wielkopolski Związek Lekkiej Atletyki, Polskie Towarzystwo Ekspertów Dochodzeń Popożarowych, Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Wielkopolskiego im. gen. Stanisława Taczaka, Wielkopolska Gwardia Honorowa.