Menu

Technologia. Garmin Coach pomocnym asystentem w treningach

25 lipca 2018 - ABC dla początkujących, Praktyczne Porady, Sprzęt, Technologie
Technologia. Garmin Coach pomocnym asystentem w treningach

Garmin Coach pomoże  zarówno początkujących, jak już zaawansowanym biegaczom, którzy przygotowują się do biegu na dystansie 5 km, przygotowywane są na podstawie danych o kondycji, informacji o liczbie dni treningowych i zakładanej dacie osiągnięcia celu. Po wybraniu jednego z trójki trenerów – Jeffa Galloway’a, Grega McMillana lub Amy Parkerson-Mitchell – biegacze mogą obejrzeć filmy z ich poradami, a także zapoznać się z artykułami na temat odżywiania, budowania formy i innych.

U podstaw programu nie leżą przeliczane algorytmy, ale wiedza trenerska wspomnianych doświadczonych ekspertów. Po wgraniu planu do kompatybilnego zegarka GPS Garmin, urządzenie wyświetla wskazówki dotyczące poszczególnych treningów, monitorując jednocześnie ich efekty. Dzięki temu każdy plan jest na bieżąco dopasowywany do postępów użytkownika, tak by osiągnąć założony na początku cel w wyznaczonym terminie. Funkcja Garmin Coach jest dostępna dla użytkowników urządzeń Garmin vívoactive 3, vívoactive 3 Music, Forerunner 645, Forerunner 645 Music i Forerunner 935. Wkrótce skorzystać z niej będą mogli również właściciele zegarków GPS z serii Garmin fēnix® 5.

Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji i urządzeniach bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych segmentów jakimi są: motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja.

Więcej informacji dostępnych: