Menu

Nasz Patronat. Przybij „piątkę” czyli Cykl Biegów Agrobex 5/5 !

12 marca 2019 - NEWSY
Nasz Patronat. Przybij „piątkę” czyli Cykl Biegów Agrobex 5/5 !

Już 23 marca wystartuje IX Bieg Agrobex Zalasewska Piątka, który rozpocznie tegoroczny Cykl Biegów Agrobex 5/5. Pobiegniemy w Swarzędzu, Pobiedziskach i w Poznaniu. Przypominamy terminy wszystkich zawodów. Na każdej imprezie obowiązuje limit uczestników! Pakiety rozchodzą się błyskawicznie i na premierę nie ma już miejsc!

Patronat nad Cyklem sprawuje Starosta Poznański Jan Grabkowski. Biegi odbywają się pod egidą „Biegaj i Zwiedzaj”. Udział w Cyklu Biegów Agrobex 5/5 Edycja 2019 (co najmniej zaliczone trzy biegi) premiuje nagrodami w klasyfikacjach wiekowych (od 14. roku życia). Udział można wziąć także w tylko wybranych biegach. To imprezy zarówno dla biegaczy, jak i miłośników nordic walking. Aby być sklasyfikowanym w Cyklu (kategorie wiekowe) trzeba ukończyć zgodnie z regulaminem trzy z pięciu biegów – dwa w Swarzędzu, dwa w Pobiedziskach i jeden w Poznaniu.

Harmonogram startów w Cykl Biegów Agrobex 5/5:

23 marca – IX Bieg Agrobex Zalasewska Piątka, Swarzędz
26 maja – VI Bieg Agrobex Piastowska Piątka, Pobiedziska – Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego
30 czerwca – VII Bieg Agrobex Piastowska Piątka, Pobiedziska, nad Jeziorem Biezdruchowskim
14 września – II Bieg Agrobex Wartka Piątka, Poznań, bulwary spacerowe nad Wartą
24 listopada – FINAŁ, Jubileuszowa IX Bieg Agrobex Zalasewska Piątka, Swarzędz

Bieg Agrobex Zalasewska Piątka Fot. Maciej Kopiński

Przypomnijmy, że w każdym biegu obowiązuje limit uczestników 200 osób. Zapewniamy kameralną atmosferę, by zachęcić do startu tych, którzy jeszcze nigdy nie brali udziału w zawodach lub nie mają jeszcze startowego „obycia”. W pakiecie startowym zawsze znajduje się praktyczny, biegowy gadżet, a na mecie poczęstunek. Oryginalne medale otrzymują wszyscy, którzy ukończą bieg zgodnie z jego regulaminem. Medale całego Cyklu łączą się w kolekcjonerski zestaw.

Szczegóły i zapisy na wszystkie imprezy z Cyklu Biegów Agrobex 5/5