Menu

12. PKO Poznań Półmaraton na półmetku zapisów!

22 lutego 2019 - NEWSY
12. PKO Poznań Półmaraton na półmetku zapisów!

Ponad 6000 tysięcy zarejestrowanych biegaczy i niespełna dwa miesiące do startu! 14 kwietnia wystartuje 12. PKO Poznań Półmaraton. Zapisy dla chcących dołączyć do grona zawodników trwają do 13 kwietnia lub do momentu wyczerpania limitu 12 00 tysięcy miejsc. Patronat sprawuje Prezydent Miasta Poznania.


Zanim biegacze pozostawią swój ślad na poznańskich ulicach, a stolica Wielkopolski po raz kolejny zmieni się w miasto tętniące sportowymi emocjami, na zawodników czeka spora dawka interesujących wydarzeń. Wśród nich odbywające się w halach MTP targi Poznań Sport Expo, czyli totalne know how o nowinkach, gadżetach czy ofertach polskich i zagranicznych imprez biegowych. Chętnych pasjonatów biegania zapraszamy także na inspirujące, tematyczne prelekcje prowadzone przez znanych i cenionych ekspertów.
Po raz pierwszy na odcinku trasy półmaratonu zadebiutują także najmłodsi zawodnicy. 13 kwietnia na Placu Marka odbędzie się dziecięcy i młodzieżowy festiwal biegowy.
Jak zapewniają organizatorzy, z najwyższą starannością przygotowują szczególnie wyczekiwane przez zawodników pakiety startowe, które „nadal rosną w siłę i zapełniają się kolejnymi niespodziankami”.


Do 28 lutego wszyscy zainteresowani 12. PKO Poznań Półmaratonem mogą skorzystać z niższej opłaty startowej w wysokości 90 złotych. Do 3 kwietnia każdy zarejestrowany już uczestnik może także zrezygnować z udziału w naszej imprezie i przepisać swój numer startowy na innego, nie posiadającego jeszcze numeru zawodnika.

Więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl