Menu

Akcja Charytatywna. Bądźmy Na Tak! Pomóżmy dzieciom cieszyć się z wakacji!

31 maja 2019 - NEWSY
Akcja Charytatywna. Bądźmy Na Tak! Pomóżmy dzieciom cieszyć się z wakacji!

Nasz Patronat. Są takie wyjątkowe miesiące w roku – miesiące letnie i ciepłe.Miesiące sprzyjające ogniskom, piknikom, grillom, wypadom nad jezioro, a przede wszystkim wyjazdom. Nie narzekają Ci, którym dane jest oderwać się od swojej zawodowej rzeczywistości choć na chwilę. Całoroczną pogoń za terminami i sprawami dnia codziennego często rekompensują nam wymarzone i wyczekane wyjazdy.

Oczywiście miejsce zależy od możliwości finansowych każdego. Jednak nie wszyscy mogą sobie na spełnienie wakacyjnych marzeń pozwolić. Są tacy, którzy pieniędzy nie mają – ale marzą. Mają swoje wielkie pragnienia, które my jak co roku z pomocą wielu dobrych serc chcielibyśmy zrealizować.

Wakacje, które chcemy zorganizować – dla wielu z naszych podopiecznych są jedynymi wakacjami w roku. Co więcej – to wakacje nie tylko dla nich, ale także dla ich rodziców. To czas, w którym również rodzice mogą odpocząć i nabrać sił, by po powrocie dziecka móc sprostać wyzwaniom i odpowiedzialności jaką niesie opieka nad osobami z niepełnosprawnościami.

To, aby naszym podopiecznym udało się choć na tydzień wyjechać na turnus wypoczynkowy jest dla nas bardzo ważne. Dlaczego? Bo wakacje są fajne, bo wakacje lubimy wszyscy bez wyjątku, bo wakacje to skrawek samodzielnego, dorosłego życia, które chcemy choć na chwilę podarować podopiecznym Stowarzyszenia Na Tak. Dla nich to szczęście, dla nich to poczucie przynależności do społeczeństwa.

Dzięki takim wyjazdom mogą poczuć się normalnie. Mogą mieć tę pewność że nikt ich nie wyklucza, że nie są od nikogo gorsi. Tak samo jak wszyscy zasługują na radość i wypoczynek. ,,CIESZ SIĘ LATEM” – pomóżmy wyjechać podopiecznym Stowarzyszenia Na Tak na letnie wakacje. Bo razem możemy zdziałać o wiele więcej.

Zbiórka potrwa do 05.07.2019 r. Zbiórka pieniędzy odbywa się poprzez „skarbonkę” Fundacji Się Pomaga.

Link do akcji

Liczy się każda złotówka.Bądźmy Na Tak !