Menu

Nasz Patronat. Komplet na liście XIII Hunters Grodzisk Półmaraton „Słowaka”! Zapisy trwały 44 minuty!

3 marca 2019 - NEWSY
Nasz Patronat. Komplet  na liście XIII Hunters Grodzisk Półmaraton „Słowaka”! Zapisy trwały 44 minuty!

W niedzielę 3 marca o godz. 18:00 wystartowały zapisy na kultowy półmaraton i trwały … 44 minuty! Nic dziwnego, to topowy bieg w Polsce!


W poprzedniej edycji półmaratonu pakiety startowe rozeszły się w przeciągu 2 godzin, Na starcie stanie Drużyna WSZYSTKOOBIEGANIU.PL


W XIII Hunters Grodziskim Półmaratonie „Słowaka” planujemy wiele zmian i niespodzianek mających na celu dalsze podnoszenie poziomu organizacyjnego oraz uatrakcyjnienie biegu – mówi Marek Małecki, inicjator i dyrektor półmaratonu. – Mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego są bardzo pozytywnie nastawienie do biegaczy, których traktują jako wyjątkowych gości i zapewniają wspaniały doping na całej trasie półmaratonu. Pragniemy aby każdy zawodnik czuł się w naszym mieście wyjątkowo i jako organizatorzy zrobimy wszystko żeby tak było!


W tym roku na mecie biegacze otrzymają medal niezwykły, unikatowy nawiązujący do historii Grodziska Wielkopolskiego. W herbie naszego miasta na tronie zasiada Król Polski Przemysł II, za czasów którego Grodzisk Wielkopolski otrzymał prawa miejskie.


Strona Organizatora


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!