Menu

Nasz Patronat. Już ponad 500 osób na liście startowej 30. Biegu Jagiełły Tip Topol Półmaratonu Pobiedziska!

24 czerwca 2019 - NEWSY
Nasz Patronat. Już ponad 500 osób na liście startowej 30. Biegu Jagiełły Tip Topol Półmaratonu Pobiedziska!

Przypominamy, że zapisy elektroniczne trwają do 30 czerwca! To jedyny w swoim rodzaju półmaraton zaliczany do Grand Prix Wielkopolski Półmaratonów. Wymagająca trasa sprawia, że na starcie stają ci, którzy są dobrze przygotowani i chcą poznać swoje biegowe możliwości.

Wpisowe wynosi 70 zł (w tym techniczna koszulka). Pamiątką po tegorocznym jubileuszowym biegu będą nie tylko unikatowe medale z wizerunkiem legendarnego rycerza Zawiszy Czarnego i emocjonujące wrażenia!

Zawisza Czarny to był w średniowieczu ktoś w rodzaju Agenta 007 Jego Królewskiej Mości Władysława Jagiełły. Prezentujemy nie tylko medal, ale także pasjonującą biografię Zawiszy Czarnego, rycerza, który w średniowieczu był celebrytą na miarę Messiego i Ronaldo razem wziętych, agentem bardziej skutecznym niż „007” oraz dyplomatą, który równie biegle posługiwał się obcymi językami jak rozmaitą bronią, zaznacza Przemek Walewski, który stworzył projekt tego medalu (wykona go specjalną technologią firma Wikoss).

Przygotowaliśmy dla Was także w pakiecie startowym koszulkę techniczną, która sprawdzi się nie tylko podczas treningów i zawodów, ale też będzie na co dzień dobrym Waszą wizytówką biegacza, który zmierzył się z trasą Biegu Jagiełły!

Zapisy i informacje