Menu

Nasz Patronat. Komplet uczestników na jubileuszowym X Biegu Agrobex Zalasewska Piątka w Swarzędzu!

12 listopada 2019 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Komplet uczestników na jubileuszowym X Biegu Agrobex Zalasewska Piątka w Swarzędzu!

Na liście startowej nawet nie komplet, ale nadkomplet, ponieważ z okazji Jubileuszu udostępniliśmy dodatkową pulę 50 miejsc! Już 24 listopada wystartuje ostatni bieg w tegorocznej edycji Cyklu Biegów Agrobex 5/5, który wyłoni zwycięzców w kategoriach wiekowych całego Cyklu.

Od pierwszej edycji bieg odbywa się pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka. Impreza przyciąga biegaczy i miłośników nordic walking z całej Wielkopolski. Kameralna atmosfera, limit uczestników to atuty dla tych, którzy cenią sobie dobrą zabawę i bieganie w terenie. Udział w zawodach to dodatkowa motywacja, by regularnie trenować.

To będzie finałowy bieg, który zdecyduje o końcowej klasyfikacji Cykl Biegów Agrobex 5/5 Sezon 2019 ! Wszystkie medale z pięciu biegów łączą się w oryginalną kolekcją, a ten z ostatniej edycji jest przysłowiową wisienką na torcie. To wyjątkowa edycja Cyklu, ponieważ w tym roku Agrobex świętuje 30-lecie swojego istnienia!

AKTUALNA KLASYFIKACJA CYKLU – BIEG 5 km (po czterech biegach).

AKTUALNA KLASYFIKACJA CYKLU – Nordic Walking (po czterech biegach).

Link do listy startowej

Regulamin X Biegu Agrobex Zalasewska Piątka


Przypominamy, że aby być sklasyfikowanym w rankingu III Cyklu Biegów Agrobex 5/5 Edycja 2019, uczestnicy muszą wystartować i ukończyć trzy z pięciu zaplanowanych zawodów (dwa biegi w Swarzędzu, dwa w Pobiedziskach i jeden w Poznaniu). Patronat nad całym Cyklem sprawuje Starosta Poznański Jan Grabkowski.

IX Bieg Agrobex Zalasewska Piątka, fot. Maciej Kopiński

Patronat medialny Telewizja STK Partnerzy: SwarzędzOrganic.Fitness SwarzędzMartombikeCentrum Medyczne DiagnosisSzkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie

#agrobexcyklbiegów#zalasewskapiątka#biegajizwiedzaj