Nasz Patronat. Targi Healthy Lifestyle Show – Zacznij Zdrowy Styl Życia!

HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018 to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki oraz sportu. Odbędzie się 24-25 lutego 2018 na Stadionie PGE Narodowym.

Jeśli wydaje się tobie, że zdrowy styl życia to batoniki proteinowe oraz godziny przesiedziane na siłowni, jesteś w ogromnym błędzie. Podczas  targów  będziesz miał możliwość spróbowania swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, dowiesz się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy oraz poznasz wiele modeli diety.

Nie popadaj w skrajności, nie sugeruj słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Atleci na diecie Paleo, kulturyści na diecie wegańskiej, jogini podczas głodówki oczyszczającej oraz zwolennicy tradycyjnego schabowego z ziemniakami – każdy znajdzie coś dla siebie. Po szalonym świecie FIT teorii oprowadzą Ewa Chodakowska oraz Tomasz Choiński –  ambasadorzy targów, jak również wielu innych entuzjastów sportu.

Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrować się będzie wydarzenie. W programie imprezy, oprócz samej wystawy targowe,j przewidziane są liczne wydarzenia towarzyszące. Podczas HEALTHY LIFESTYLE CONGRESS – Konferencji poświęconej tematyce zdrowego stylu życia, głos zabiorą wykwalifikowani, znani i cenieni w tej branży eksperci.

Niektóre tematy:
– Podstawowych błędach żywieniowych w diecie XXI wieku.
– Sposobach na zapobieganie kontuzjom wśród biegaczy.
– Ilości białka jaka jest niezbędna w diecie sportowca.
– Innowacyjnych metodach treningowych.
– A także o tym czy ciąża – to powód by rezygnować z biegania?
– To tylko niektóre tematy wystąpień.

Każdego dnia targów, na scenie głównej, będą odbywały się treningi z najbardziej znanymi gwiazdami fitness.

Fot. cover Wccftech

Strona internetowa wydarzenia:

Facebook


Termin: 24-25.02.2018
Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie


Tekst promocyjny organizatora wydarzenia

KategorieBez kategorii