Menu

Nasz Patronat. Targi Healthy Lifestyle Show – Zacznij Zdrowy Styl Życia!

9 października 2017 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Targi Healthy Lifestyle Show – Zacznij Zdrowy Styl Życia!

Zawsze jest dobry czas na zmiany! Doskonałe samopoczucie i szczupła sylwetka nie muszą być odkładanymi na półkę marzeniami. Wystarczy pierwszy krok, który przewartościuje jakość i sposób postrzegania życia. Pozwoli porzucić stare przyzwyczajenia i pod opieką specjalistów opuścić strefę komfortu. O tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy dzień zapowiada się jako ważna lekcja motywacji do walki o lepszą wersję samych siebie.


HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018 to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki, sportu oraz zdrowia. Największe autorytety zdradzą Ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Zmień z nami swoje życie!
Jeśli wydaje Ci się, że zdrowy styl życia to wyłącznie batoniki proteinowe oraz godziny spędzone na siłowni, jesteś w ogromnym błędzie. Podczas naszego wydarzenia będziesz miał możliwość spróbowania swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, dowiesz się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy oraz poznasz wiele modeli diety.

Nie popadamy w skrajności, nie sugerujemy słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Atleci na diecie Paleo, kulturyści na diecie wegańskiej, jogini podczas głodówki oczyszczającej oraz zwolennicy tradycyjnej, ale zdrowej kuchni polskiej – każdy znajdzie coś dla siebie! A po świecie zdrowia i fit formy oprowadzi Was nikt inny, jak Ewa Chodakowska, niekwestionowana królowa fitnessu oraz trener Be Active Team Tomasz Choiński – Ambasadorzy wydarzenia. Jak również wielu innych entuzjastów sportu i zdrowego stylu życia. Bądźcie w tych dniach z nami na PGE Narodowym!

Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrować się będzie wydarzenie. W programie imprezy oprócz samej wystawy targowej przewidziane są liczne wydarzenia towarzyszące. Podczas HEALTHY LIFESTYLE CONGRESS – konferencji poświęconej tematyce zdrowego stylu życia, głos zabiorą wykwalifikowani, znani i wybitni w tej branży eksperci.

Posłuchamy między innymi o:
podstawowych błędach żywieniowych w diecie XXI wieku,
sposobach na zapobieganie kontuzjom wśród biegaczy,
powodach dlaczego warto zrobić detoks organizmu,
faktach i mitach dotyczących SuperFoods,
ilości białka jaka jest niezbędna w diecie sportowca,
innowacyjnych metodach treningowych,
a także o tym czy ciąża – to powód by rezygnować z biegania
To tylko niektóre tajniki cennej wiedzy jaką uzyskacie. Czeka na Was o wiele więcej!

Spotkaj się na żywo z Ewą Chodakowską, Tomaszem Choińskim, Fit Lovers, Anną Szczypczyńską, Łukaszem Jakóbiakiem, Anną Dziedzic, Natalią Gacką, Justyną Mizerą, Katarzyną Gurbacką, Arkadiuszem Tańculą oraz wieloma innymi Gwiazdami Sportu i Dietetyki!
Każdego dnia targów, na Scenie Głównej będą odbywały się treningi z najbardziej znanymi Trenerami Fitness. W programie m.in.:
Trening mięśni brzucha z Anną Dziedzic
Be Active Tour z Ewą Chodakowską
Tsunami – Maksymalne spalanie – Klaudii Szczęsnej i Dariusza Rzepeckiego
HOT interval training z Aleksandrą Rożnowską
Power Body Training Sylwi Soboty
Zumba Fitness Izabeli Kin-Jandy

Trening funkcjonalny z wykorzystaniem oporu własnego ciała Rafała Górki.
Ambasadorami Targów są najpopularniejsze obecnie gwiazdy fitnessu Ewa Chodakowska i Tomasz Choiński. Weź udział w ich treningu! Już teraz kup swój bilet http://plan.hlshow.pl/kup-bilet/4
Oprócz możliwości wysłuchania wykładu lub uczestniczenia w treningu, organizatorzy zapewniają specjalnie wydzieloną strefę dla fanów, w której będzie możliwość spotkania z Gośćmi Specjalnymi oraz Ambasadorami – otrzymania autografu i wykonania wspólnego zdjęcia.

Sprawdź kto jeszcze będzie z nami! http://hlshow.pl/prelegenci-3/
Wśród pozostałych atrakcji wydarzenia przewidziane są warsztaty dietetyczne, strefa badań wydolnościowych, pokaz sztuk walki, strefa metamorfozy, warsztaty yogi oraz strefa chillout’u i wiele wiele innych.

Strona internetowa wydarzenia:

Facebook


Termin: 24-25.02.2018
Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie


Tekst promocyjny organizatora wydarzenia