Menu

Nasz Patronat. XIV Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem dla 8-letniej Wiktorii !

30 grudnia 2019 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. XIV Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem dla 8-letniej Wiktorii !

To bieg charytatywny, który ma najdłuższą tego rodzaju tradycję w Wielkopolsce i od początku odbywa się nad poznańską Maltą . Bieg nie ma charakteru komercyjnego wyścigu (bez pomiaru czasu, kategorii itp.), ale charakter towarzyski. Każdy uczestnik pomoże 8-letniej Wiktorii.

Biegniemy wszyscy razem w spokojnym tempie jedno okrążenie wokół Jeziora Maltańskiego. Na mecie każdy otrzymuje symboliczny medal – cegiełkę. Organizacja Biegu oparta jest na pomocy wolontariuszy-biegaczy. Udział w wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno biegacze, jak i miłośnicy nordic walking. Każdego roku na starcie pojawiają się osoby na wózkach inwalidzkich i o kulach. Każdy uczestnik kończy bieg z uśmiechem na ustach. Na mecie oprócz medalu czeka na każdego poczęstunek oraz wiele fantastycznych chwil spędzonych w rodzinnym gronie biegaczy.

Medal-cegiełka dla 8-letniej Wiktorii

W 2020 roku pomożemy 8-letniej Wiktorii! Lekarze podejrzewają u Wiktorii dysplazję korową w prawym płacie czołowym, to właśnie ona może odpowiadać za ataki padaczki. Wesprzyjmy razem fundusz na diagnostykę i leczenie! Zbiórka jest zweryfikowana przez Fundację SięPomaga. Podczas niedawnego II Biegu Ognia i Wody zebraliśmy prawie 3000 zł! Tata Wiktorii jako strażak niósł wiele razy pomoc potrzebującym … W akcję od początku włączyli się kadeci i kadra Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.

Lekarze podejrzewają u Wiktorii dysplazję korową w prawym płacie czołowym, to właśnie ona może odpowiadać za ataki padaczki.

Więcej informacji Fundacja SięPomaga.


Partnerem Biegu są Poznańskie Ośrodku Sportu i Rekreacji. W Biegu można wziąć udział wirtualnie. Wszystkich chętnych takim udziałem prosimy o wysłanie maila na adres: info@wszystkoobieganiu.pl

Link do zapisów:
https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_z_maltanskim_swiatelkiem-2020

Link do listy uczestników:
https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_z_maltanskim_swiatelkiem-