Menu

Nasz Patronat. Już w niedzielę Ice Mat Półmaraton

16 marca 2018 - Biegaj i Zwiedzaj, NEWSY
Nasz Patronat. Już w niedzielę Ice Mat Półmaraton

Nasz Patronat. Już tylko kilka dni pozostało do niedzielnego startu Półmaratonu. Medale gotowe, pakiety spakowane. Prezentujemy najnowsze wiadomości.

Przypominamy o akcji charytatywnej dla Placówki Wsparcia Dziecka i Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim. Zbiórkę funduszy na zakup sprzętu sportowego zainicjował właściciel firmy ICE MAT  Zbigniew Matysik, który przekazał blisko 6000 złotych na ten cel. Organizatorzy zapraszają do zapisów w dniu zawodów, każdy uczestnik wniesie kolejne 10 zł na ten szczytny cel.

 

 

 

 

 

 

Przypominamy, BIURO ZAWODÓW, zarówno w sobotę jak i w niedzielę mieścić się będzie w SZKOLE PODSTAWOWEJ NUMER 1. ul. Partyzancka 15, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Tam będzie można zostawić rzeczy w depozycie, skorzystać z pryszniców. W niedzielę przed startem tradycyjna rozgrzewka, która rozpocznie się o 12.30. Około godz. 12.50 nastąpi uroczyste otwarcie Półmaratonu w obecności władz miasta i zaproszonych gości i punktualnie o 13.00 startujemy!

Nie martwcie się temperaturą, po biegu przygotowaliśmy ciepłą zupę, drożdżówki, herbatę i folie termiczne.
Najlepszych nagradzamy na scenie przed ostrowskim Ratuszem od godziny 15.00, w kolejności: Kategorie Open, Powiat, Kategorie wiekowe, klasyfikacja Klubu KS Ice Mat Team, KS Maraton i klasyfikacja drużynowa.

Partner Półmaratonu  @DASHRADE-produkty funkcjonalne dla sportowców już szykuje nagrody dla wszystkich zwycięzców kategorii wiekowych.
Dodatkowo, produkty #dashrade będzie można zakupić w niedzielę od godziny 9:00 na firmowym stoisku ze specjalnym 30% rabatem.
👉 żele energetyczne
👉 Magnez + wit B6 w formie tabletek musujących
👉 kolorowe paski na numer startowy z kieszonkami na żele energetyczne
👉 sportowe czapki z oryginalnymi napisami
👉sportowe skarpety
👉 bidony
👉elastyczne sportowe sznurówki