Menu

Nasz Patronat. Jubileusz na medal! 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata.

2 czerwca 2020 - NEWSY, Zapowiedzi
Nasz Patronat. Jubileusz na medal! 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata.

Poczujmy radość ze wspólnego biegania! Zawsze razem choć teraz osobno i wirtualnie! Już 21 czerwca zapraszamy do startu w 10. Biegu Czekoladowym – Smak Lata. To będzie wyjątkowa edycja, nie tylko dlatego, że w ostatnich tygodniach wiele się zmieniło. Razem jesteśmy już przez dziesięć edycji! Już 350 osób na naszych listach! Zapisy trwają do 5 czerwca.

Pragniemy zacząć letnie wakacje na sportowo udowadniając, że choć pandemia koronowirusa tak wiele zmieniła wokół nas, ale nie zmieniła nas. Nadal kochamy bieganie i czekoladę, podkreśla dr Maciej Nowak, współorganizator i lekarz sportowy. Chcemy mieć sportowe wyzwanie, przypiąć numer startowy, sprawdzić swoją kondycję, otrzymać pamiątkowy medal i cieszyć się z udziału w 10. Jubileuszowym Biegu Czekoladowym!

Zapisy i szczegóły

Fot. Maciej Kopiński.
Tak było rok temu! Starterem był nasz Ambasador Biegu Czekoladowego olimpijczyk i medalista zimowych Igrzysk Olimpijskich Jan Szymański.

Terravita Sp. z o.o., Główny Partner 10. Biegu Czekoladowego -Smak Lata, przygotował niespodzianki w pakietach startowych. Jak to z niespodziankami bywa, każdy chciałby poznać je już teraz…Uchylimy rąbka tajemnicy! To nie tylko czekoladowe, ale starannie dobrane produkty i nie tylko dla biegaczy i miłośników nordic walking. Dorośli cenią sobie klasyczny smak i lubią poczuć miętę , chociażby … do biegania. Uczestnicy Biegu i Marszu na 5 km otrzymają w pakiecie m.in. gorzką czekoladę o smaku miętowym. To coś na wzmocnienie odporności organizmu i świeży oddech.

Dzieci mają czas na klasykę zatem czekają na nich czekolady mleczne z dodatkami ( ciasteczka, banan, mleczna). Terravita Sp. zo.o. wybrała najlepsze produkty. Szczególnie te dla dzieci to nowości. To czekolada z dobranych składników, bez niezdrowych składników. Kieszonkową tabliczkę szczególnie docenią mamy pociech, bo wiedzą najwięcej w temacie dawania słodyczy.

Jako sponsor główny mamy zaszczyt brać udział we wspaniałym, sportowym przedsięwzięciu, które niewątpliwie dostarcza nam fantastycznych emocji i dobrej energii – komentuje Izabella Kwiatkowska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Terravita. – Chcemy pokazać poznaniakom i biegaczom z całej Polski, że wspieramy energetyczne wydarzenia. Nasze produkty – zarówno czekolady oraz kremy to ulubione słodycze wielu aktywnych osób, które z chęcią sięgają właśnie po nie. Dlatego w pakietach startowych znajdą się nasze wyśmienite produkty – szczególnie ulubione przez osoby aktywne. Terravita to #dobraenergianastart – na każdy dzień – nie mogło więc nas zabraknąć podczas tegorocznej, letniej edycji biegu – podsumowuje I. Kwiatkowska.

Terravita sp. z o.o. to polski producent czekolady wywodzący się z Poznania. Spółka z tradycjami, której produkty goszczą na stołach już prawie 30 lat. Terravita to marka, która stawia na jakość składników, a wieloletnia tradycja i doświadczenie w tworzeniu czekoladowych receptur sprawiają, że z roku na rok powiększa się rzesza wielbicieli czekoladowych produktów z Wielkopolski. To najlepsza energia na dobry start!